דף הבית
מסע קרוואנים בחו"ל
     העשרה מקצועית ייחודית
     לבעלי מקצועות חופשיים

מסע קרוואנים תחרותי בחו"ל
     העשרה מקצועית ייחודית
     לחברות וארגונים

מסע קרוואנים תחרותי בחו"ל
     העשרה מקצועית ייחודית
     לקבוצות ונבחרות

השכרת קרוואנים באירופה      
קרוואנים למשפחות
טיולי קרוואנים
אודות
צור קשר
עמוד ראשי>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לרונית ורונן האהובים

חשבנו..אולי...נתארגן עם טיול קטן....

משהו קטן ואינטימי לחופשה משפחתית....פה קרוב...ולא הרפתקני במיוחד כזה שיתאים לכולם.

מצאנו עצמינו בתוך אחד הטיולים אם לא ה-הטיול המשפחתי שלנו!!!!

טיול מאתגר מבחינות כה רבות החופן בתוכו כל כך הרבה חויות!

הכל התחיל מפגישת היכרות עם הזוג הקסום! בשלווה ובנחת בגינתכם הפורחת, שמענו על הטיול עוד ועוד פרטים.

כל פרט מוליד אחריו שאלות נוספות והעיניים הולכות ובורקות.

הכל בגינה נשמע כה מושלם, אנחנו בדרך הביתה ניפעמים: "יא אללה, איך הם חשבו על כל פרט!"

הילדים נילהבים לשמוע את הפעילויות ואנחנו ניפעמים איך הכל מאורגן ונוח לכל הבריות.

ככל שעוברים הימים, אנחנו הולכים ומתארגנים ומקבלים עוד ועוד פרטים, "הם אכן חשבו על כל הפרטים!"

כשסוף סוף הגיע הרגע, כל המשפחה מתרגשת עד השמיים אך בטוחים שאנחנו הולכים להנות שבעתיים.

ואכן הכל התממש ועוד הרבה הרבה יותר!

מרגע הפגישה הלבבית והחמה אצלכם בגינה ועד רגע הנחיתה חזרה הכל היה מושלם!

תודה רבה על הזכות הגדולה לבלות איתכם חופשה – איך הגשתם לנו על מגש ענק את כל הלב והנשמה! בכל רגע ורגע (והיו המוווון כאלה) ניכר היה איך אתם עושים הכל כדי שיהיה לנו נעים וטוב.

ימים כלילות או לילות כימים, לא ברור מתי עבדתם קשה יותר, עשיתם למעננו כל כך הרבה!

מגיבוש המשפחות לקבוצה נהדרת שמבלה בכייף חמישה עשר יום! עד תכנון המסלול המנצל כל רגע ומגיע לכל אטרקציה אפשרית עד הלחמניות הטריות המחכות כל בוקר על מראת המכונית.

קצרה היריעה מלספר על הכל , מי שיסתקרן יצטרך לבוא לחוות בעצמו!

תודה יקרים על הזכות להכיר אתכם ולטייל בחברתכם.

תודה על טיול מדהים שזימנתם למשפחתנו.

אוהבים מאוד

משפחת נסינג

 
לרונית ורונן המקסימים!
בשיטוטי באינטרנט חיפשתי טיול עבור בת המצווה לשיר וכך הגעתי לאתר שלכם. מיד היתה לי תחושה שמדובר במשהו מיוחד אבל לא תיארתי לעצמי כמה החוויה תהיה מדהימה עבורנו.
נסענו להכיר אתכם ומצאנו אנשים מקסימים, אדיבים ומקצועיים שידעו לענות על כל שאלה ולהנחות אותנו בצורה מושלמת על מנת שנוכל להפיק את מירב ההנאה מהטיול.
ככל שהתקרב מועד הטיול, גברו החששות אך כל הדאגות הוסרו לאחר המפגש הקבוצתי הראשון שנערך בביתכם. למרות המבוכה הקלה, הספקנו להתרשם מהאנשים המקסימים וכבר נוצר "קליק" בין הילדים שהלך והתגבש לאורך כל הטיול ונמשך עד היום.
הטיול עצמו היה כל מה שרצינו...ויותר. לא תיארנו לעצמנו עד כמה זו תהיה חוויה מעצימה והנאה צרופה לכולנו. ברור לנו שזה לא קרה מאליו ושנדרש תכנון מוקפד על מנת להגיע לשלמות כזו ועל כך אנחנו מלאי הערכה.
תודה על:
לחמניות הבוקר הטריות, הממתקים שהמתיקו את היום, הארוחות המשותפות בערבים, ההסברים המרתקים,דפי המידע המושקעים, העצות המועילות, החברויות  החדשות, העיניים הנוצצות של הילדים והכי הכי...... על היותכם כאלה מקסימים.
הצבתם לנו סטנדרטים מאד בעייתיים לגבי טיולנו הבאים...
לא יכולנו לבקש עבור שיר מתנת בת-מצווה יפה יותר ואנו מודים לכם שעזרתם לנו להעניק לה חוויה שתלווה אותה ואותנו כל החיים.
המון נשיקות וחיבוקים,
הקראוון הצהוב,
יואל, יפעת, שיר ואמיר קדם
טיול פסח 2011
 
 

לרונן ורונית היקרים,

 

אז סוף סוף מוצאים את הזמן לשבת ולסכם את החוויה הנפלאה שעברנו בקיץ האחרון.

זה התחיל מחלום של לטייל בקרוואנים עם חברים שניסינו להוציא לפועל כמה שנים אבל התיאום קשה: לאחד לא מתאים התאריך, לשני לא מתאים השנה ולכולם אין יכולת וזמן לבצע את התיאום הלוגיסטי המורכב. אז הועלה הרעיון לצאת בקבוצה מאורגנת.

היינו סקפטים: "לצאת בטיול מאורגן עם אנשים שאנחנו לא מכירים, זה יכול להיות נפילה" אבל בכל זאת חקרנו, התקשרנו, בדקנו וננעלנו אחרי שיחת הטלפון הראשונה עם רונית. כבר באותה שיחה התאהבנו, היה נראה שאנחנו משדרים על אותו גל וכשמצאנו את הזמן להיפגש בבוקר שישי למספר שעות מצומצם, פגשנו זוג מקסים שנתן לנו את ההרגשה כאילו אנחנו כבר מכירים שנים. יצאנו מביתכם עם חיוך מרוח מאוזן לאוזן עם הרגשה שכן – זה הטיול שלנו השנה.

וההתלבטות אח"כ שבה ליוויתם אותנו כמו משפחה (עם החייל שלנו ?, האם הוא ימצא את עצמו עם כל הילדים הקטנים?, האם זה מתאים?, איך נשחרר אותו לחופשה?, עם?, בלי?, בלי?...., בוודאי עם).

אז יצאנו בהרכב כמעט מלא עם הרבה תקוות וקצת חששות שהתבדו כבר בנחיתה ובאוטובוס לנקודת איסוף הקרוואנים. פגשנו חבורה מקסימה של אנשים ובכל יום שעבר הבנו את רמת ההשקעה בבחירת המשתתפים בקבוצה, ברגישות לצרכים של כולם, בבחירת המסלול המתאים ועוד ועוד.

 

רונן ורונית המקסימים, הייתם הראשונים להשכים בבוקר ולדאוג שכולם יקבלו את הלחמניות והפינוק היומי לילדים. הייתם האחרונים ללכת לישון בלילה אחרי שווידאתם שכל הפרטים סגורים ליום שלמחרת ושכולם מרוצים וכמובן שהכביסה של כולם נעשתה. עשיתם מעל ומעבר והכל בחיוך ועם המון אהבה ועל כך מגיע לכם המון תודה.

 

תודה על הטיול המקסים, תודה על הסבלנות ואורך הרוח – זה בהחלט השרה על כולם אווירה דומה.

תודה על הזיכרונות המקסימים, החבר'ה כבר שואלים אם גם השנה נצא לטיול קרוואנים.

תודה על החוויה המשפחתית ההדוקה, אין ספק זהו טיול שישמר בזיכרוננו לעד.

 

תודה ולהתראות,

 

משפחת בן חיים – הורודים כמובן (שרון, אירית, תום, אוהד, טל ונועה)

 

 

 
 
 

רונית ורונן היקרים!

ובכן, הטיול המדהים שלנו כבר נגמר, והנה הגיע הרגע הקשה מכל –

לנסח מכתב לא ארוך, מקורי, ואישי. נו באמת, אתם לגמרי מחפשים

דבר לא אנושי – קשה נורא לקצר את כל שיש לנו לומר, מקוריים אנו בטוחים שלא נהיה – כבר שפכו פה סופרלטיבים כמים ולא השאירו לנו כלום, יובש מדבר. אין לנו מלים! ואישי – אם היינו רק יכולים לחבק, זה לא ממש מיתרגם טוב באתר...

אז מה נותר לנו? זיכרונות, סיפורים ותמונות מדהימים והתלהבות שופעת עם כל שאלת "איך היה?". נו, איך! איזו תשובה יכולה להיות לשאלה הזו? גרוע, אל תיסעו? אי אפשר בכלל להתחיל לתאר איך היה, אז למה לנסות בכלל, פשוט תראו את התמונות והסרטונים, ועדיין לא תוכלו להתרשם איך היה. יותר עדיף שפשוט תיסעו עם רונית ורונן, לא ככה?

ובכל זאת אנחנו מקבלים את התגובות שעושות לנו הכי טוב על הלב: וואו, כל הכבוד, איזה אמיצים אתם - גם לנהוג בקראוון, גם לעשות אומגה J  שכבר זיכתה אותי בכינוי " המתאבדת השיעית" דווקא מפי רוכב אופנוע בארץ... וגם רפטינג, ורפסודות, וכיף לכם, ורואים שנהניתם.

אז כן, נהנינו הכי שבעולם. ציפינו מכם, רונן ורונית, לא לגמרי יודעים למה ציפינו  , אבל לא אכזבתם. הייתם הרוח החיה של הטיול, אבל עמדתם ברקע – נתתם את המינון המדויק של ליווי והדרכה אבל גם אפשרתם ועודדתם עצמאות ויוזמה, וזה היה כיף ומנע הרגשת "טיול מאורגן" כפי שמצטייר בעיני כולם, אנחנו הגדרנו את זה טיול "סמי-מאורגן". זה היה חשוב לנו מאד, וגם אם את רב הפעילויות עשינו עם הקבוצה, ידענו תמיד שיש לנו את האפשרות לבחור.

תמיד חלמנו לעשות טיול קראוונים, אבל זה היה תמיד חלום רחוק שידענו שישאב מאיתנו המון אנרגיות של תכנון, הישרדות, ובעיקר המון בזבוז זמן עקב חוסר ניסיון, למרות שעשינו המון טיולים. האתר שלכם הציע בדיוק מה שחיפשנו. לאחר כמה ימים של התלבטות אחרי המפגש איתכם, כשקיבלתי את האימייל ממיקי "אני מת לסגור על הטיול הזה", ידעתי שבחרנו נכונה והולכים על זה. ובמשך כל הטיול חזרתי ואמרתי, לעצמי ולאחרים – אין מצב שבטיול לבד היינו בכלל מגיעים לסוגי החוויות המדהימות האלה ואפילו לא היינו חושבים בכיוון, מקסימום פארק שעשועים או שניים, טירה אחת וסיבוב קצר בעיר. החוויות המיוחדות שבחרתם עבורנו, בשילוב של

בחירת משפחות מקסימות שהעניק לילדים המון חברים חדשים, ותכנון והשקעה עד לפרטים הקטנים – הכול זה אתם, רונית ורונן, ומגיע לכם כל הקרדיט. היה פשוט מ-ו-ש-ל-ם!

ואיך אפשר בלי להזכיר את החוויה ה"מפוקפקת" שבוודאי ישמעו עליה אחרינו כי על שמנו נקרא חניון מסוים בשם "חניון טרמפולינה". אז כן, רז שלנו היא-היא הג'ינג'ית שזיכתה את אמה בסיור מוסק בשמי גרמניה בדרך לביה"ח, ואת אביה בנסיעה מאתגרת בדרכים עקלקלות על פי התהום כבר בלילה השני לטיול, וכל זה בעקבות פעילות אתגרית במיוחד – קפיצה בטרמפולינה...

אז גם בעניין זה, "אין עליכם" רונית ורונן, רגע של התמודדות שעבר עלינו בשלום תודה לאל. הייתם שם בשבילנו מהרגע הראשון ועד לסיום האירוע, עם הדאגה והעזרה והתמיכה והגיבוי והכסף הקטן למקרה שנצטרך, והנסיעה

המאתגרת של רונן עם מיקי, ועד חזרתנו הלילית עם קבלת פנים שכללה מחיאות כפיים ובירות... רז הרגישה כמו מלכת אנגליה בכרכרה המלכותית. אז שוב – תודה מעמקי ליבנו על זה ועל כל מה שהמשיך משם!!!

נו – אז איך זה בתור קצר, מקורי ואישי? לא ממש עמדנו במשימה, אה?

מה לעשות? תפרסמו בפונט יותר קטן ותקטינו רווחים!

ת ו ד ה מ כ ל הלב!

א ו ה בי ם א ת כ ם

מיכל, מיקי,קורן ורז זריף

  

 

 
 
 
רונית ורונן היקרים,
הגענו אליכם לאחר שחיפשנו לחוות חופשה קצת אחרת,
ולכבודם של בני המצווה, בר ושני, על הדרך.
לאחר שהתקבלה ההחלטה, שהיתה מבחינתנו די אמיצה,
נפגשנו עם שאר חברי הקבוצה, והבנו שזו חבורה לעילה ולעילה...
ארזנו באדיקות כל פריט שנכלל ברשימות, בגדי ים ומצופים,
תבלינים וקופסאות, ואת אביבי הקטן, ארזנו גם...
הגענו נרגשים וטרוטי עיניים, ופגשנו את פניכם המחייכות,
מוכנים לקראתנו במלוא תשומת הלב והכוחות.
בפארק שעשועים מקסים פתחנו, עם מתקני ענק נהדרים, 
מזל גדול שאת השכן איתנו לקחנו, "להתעלף" עם שני במתקני האקסטרים.
אל ארמון לודוויג הגדול העפלנו, ובמורדותיו התלולים בכרכרה ירדנו,
בשיא המהירות על מגלשות אלפיניות טסנו.
טיפסנו אל על המון פעמים, וגם נותרנו תלויים באויר עקב הגשמים הרבים...
במרומי ההר עפנו על חבל דק והרגשנו כמו ציפורים.
בסירת משוטים התאמצנו לחתור והגענו אחרונים...
את הדרך חזרה חתרנו במהירות,נו הכבוד האבוד, הפעם כבר הרגשנו אלופים.
בארמון מלכותי מחופשים לאבירים את כרסנו מילאנו,
במופע מרהיב של נשרים ובזים מאוד נהננו.
החלקנו בשלג, טיפסנו על עצים,
בראפטינג פרוע קפצנו על פני מים גועשים ושוצפים. 
וזה כמובן חלק קטן מטיול ענקי ומלא הרפתקאות,
בילינו וכייפנו ברמות מטורפות.
המשפחות המקסימות שכללו המון מתבגרים,
חוויה הורמונלית כפולה של החבר'ה הצעירים...
נהננו בזכות שהיה על מי לסמוך,
אתם, רונית ורונן, זוג פשוט מתוק

תודה על חוויה מיוחדת במינה.
גל, בני, בר, שני ואביבי
ה כ ס ו פ י ם
 

 

רונית ורונן היקרים,

 

 כבר משיחת הטלפון הראשונה שלי  איתך רונית, עוד טרם נפגשנו, הרגשתי שאפשר לסמוך עלייך.

 הסברת בנועם, ענית בסבלנות רבה לכל השאלות וגם, לא פחות חשוב, נתת לי להתבשל בקצב שלי. יומיים אחרי, החלטתי להרים את הכפפה ובאנו,  עמית ואני לפגוש את רונן ואותך בביתכם. רונן, יצאת לקבל אותנו עם החיוך הכובש שלך, מהר מאוד הוקסמנו משניכם! מהשלווה, החום והמשפחתיות. הקשבנו, התלהבנו, ובכל זאת, עדיין חששתי, אני  הרי לא סובלת טיולים מאורגנים  ואיך יהיו המשפחות האחרות? לגבי אופי הטיול והאינטנסיביות, לא ניסיתם לייפות את התמונה, במיוחד אני שנסעתי לבד עם ילד.. ועם כל זאת, כשצפינו בסרטים מטיולים קודמים, זה נראה היה too good to be  true . למחרת התקשרתי להודיע לכם שאנחנו באים איתכם. שבועיים לאחר מכן, אני במינכן, נוהגת על קרוואן ומרגישה על גג העולם. מהרגע הראשון עד הרגע האחרון, הטיול כולו היה מתוכנן ומוקפד,מגוון, מהנה וזורם. אתם בשקט שלכם נתתם לכולם להרגיש נפלא. תמיד נמצאים שם כשצריך, מכוונים, מסבירים, מתעדים,דואגים לכל פרט קטן כגדול, מפנקים, מפנקים ותמיד מחייכים. הכל במינון המתאים. קשה להסביר זאת למי שלא התנסה בעצמו. החוויה מדהימה, בעיקר בזכותכם! הטיול אינו מרגיש כלל וכלל כטיול מאורגן והמשפחות מקסימות. היתה לנו חוויה מלאה, לעיתים לא קלה, אבל בלתי נשכחת!!!!!

תודה מיוחדת על המחווה הכל כך מרגשת שהכנתם לעמית ביום הולדתו התשיעי אותו חגגנו בטיול. תמיד תמיד תישארו בליבנו. אין ספק שנמליץ לכל חברינו ומכרינו על החוויה יוצאת הדופן.

 באהבה ובהערכה גדולה!!!

אתי ועמית קלדרון

 

 

 

לרוניתי ולרונן היקרים,

רוצים לומר לכם תודה גדולה על טיול בלתי נשכח.

על הניהול המצוין של "המסע" החל מהתכנון המגוון של המסלול ויעדיו, דרך ארגון מוקפד שבו יש תשומת לב לפרטים הגדולים והקטנים והכל בנועם, בסבלנות ובחיוך בכל יום יום ובכל שעה.

בתור הורים לילדים במגוון גילאים, הרגשנו שהטיול ענה על הצרכים של כולם, ויצר רצף חוויות מיוחדות ומגוונות לכולנו. ההרכב החברתי היווה בונוס משמעותי לכולנו, ואפשרות לילדים ולנו לדלג בין החוויה החברתית למשפחתית, מה שיצר ממד נוסף לחוויה.

עבורנו הטיול בקראוון היה אידיאלי, וההובלה שלכם "הורידה" מאיתנו טונה של דאגות, תיאומים, ברורים, ניווטים ותהיות, מה שאפשר לנו להתמקד בחוויה עצמה, בטיול, באתרים, בלהיות יחד, בלראות ולחוות ולא במנהלות.

מאושרים שיצאנו איתכם, מאושרים בצרור החוויות שחווינו והזיכרונות שחזרנו איתם הביתה.

תודה ענקית,

עמרי, עינת, טל, רון, נועם ושירה ספקטור.
 

 

לרונית ורונן המדהימים!!

 

 

תודה על טיול אחר ושונה משהכרנו,

תודה על הארגון הקפדני ,

תודה על הסבלנות הרבה ,

תודה על ההבנה הנפלאה ,

תודה על העזרה האין סופית ,

תודה על הדאגה התמידית .

תודה על שצצתם בכל מקום שבו היינו צריכים אתכם, כמו

מלאכים שנופלים משמיים.

תודה על ההפתעות של הבוקר,

תודה על הפינוקים הגדולים והקטנים.

תודה על ההכרות עם הקרוואן שהובילה לרומן.

תודה על ההכרות עם המשפחות האחרות שתרמו להצלחת הטיול ,

כל אחת בדרכה.

תודה על שהילדים נהנו מאוד מהטיול הראשון שלהם בחו"ל.

תודה על שטיולכם עשה ללא ספק משהו טוב למשפחתנו.

תודה לכם על שאתם אנשים מיוחדים,חמים,אוהבים ועושים

הכל בחיוך.

 

14  תודות  על  14 ימים  מ ד ה י מ י ם!!!!!

    ממשפחת מימון       

 איילת , אייל , שחר , אור ויניר

 הקרואן התכלת

 טיול פסח 2011

 

רונית ורונן היקרים,

עבר כמעט חודש וחצי מאז שחזרנו ואנחנו עדיין מחייכים בחום בכל פעם שנזכרים בכם, בטיול ובאנשים הנפלאים שפגשנו בזכותכם.  הבאתם אותנו למקומות מרהיבים, בכל יום דאגתם לעניין גם את המבוגרים וגם את הילדים, הצלחנו לחוות טיול משפחתי בתוך קבוצה - בדיוק כמו שהבטחתם. 

בכל הזדמנות אנחנו חוזרים לתמונות ולסרטונים כדי לנסות לשמר את הרגעים המדהימים שהיו לנו יחד.  בכל פעם מחדש אנחנו משתוממים על עוצמת החוויה ועל רמת האירגון.  הדאגה שלכם לפרטים הקטנים (כל בוקר - לחמניות, שוקולדים, קואורדינטות), ההתייחסות לכל אחד באופן אישי וחברי (קראוון מקושט בבלונים, מסיבת הפתעה ליום הולדתי) וכמובן, התכנון הקפדני מצד אחד והרגוע מצד שני הפכו את הטיול למושלם!

 כבר מהרגע שחזרנו אנחנו מפנטזים על השבועיים הבאים בקראוון.

המזוודות כבר מוכנות!

משפחת מילר - רוני, יובל, הדר וחיה

 

  

געגועים

לטייל

בטבע

ולראות

עולם

 

רונית ורונן יקרים,

 

תודה על:

- הזמינות, הפתיחות והחום לפני הטיול

- הבטחון שנטעתם בנו, שיש לקבוצה אמא ואבא

- הבחירה המוקפדת של אנשים שעשו את הטיול כל כך מוצלח

- הידע הפנומנאלי, ההדרכה המדוייקת, השליטה בפרטים הקטנים והגדולים

- החשיבה על כל פרט במהלך הטיול ועל כל אחד ואחת

- תשומת הלב, ההקשבה ופתרון בעיות בשטח

- המתנות הקטנות והמתוקות עם הברכה בכל בוקר

- הלחמניות הטריות בשירות רום סרוויס כל בוקר

- והכל בנינוחות וחיוך תמידי וסבלנות אין קץ

 

על כל אלה ועל החוויה כולה, שיישארו לנו בלב להרבה מאוד זמן,

מודים, מעריכים ומוקירים!

באהבה רבה

 

משפחת ריבלין

עופר, יעל, רעות ואלון 

 

 

 

רונית ורונן המקסימים

 

יום נושק ליום , עשרה ימים באפריל, אתה, משפחתך וקרוואן לבן עם סרטים צהובים.

נוסעים בלב היער השחור כמו בתוך חלום.

איך אפשר להכיל את כל היופי זה?

מזג האוויר היה בהזמנה ,האטרקציות היו מגוונות גם לקטנים וגם לגדולים.

אך מעל לכל והכי הכי חשוב זה עם מי מטיילים.

למזלנו מצאנו את רונית ורונן, שאגדו מכל פינות הארץ משפחות מקסימות, למסע קסום.

הפתגם "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" מבטא הכי טוב את תחושותינו.

הכל דפק כמו שעון שוויצרי (ובמקרה שלנו שעון קוקייה), מהקלסר הורוד שקבלנו לפני הטיול דרך החתימה על הקרוונים,הצ'ופרים הקטנים בבוקר, המידע הרב והמעניין שעבר בקשר בזמן הנסיעות.

כל פרט קטן מצטרף לחוויה אחת אדירה ובלתי נשכחת

 

רצינו להודות לכם מכל הלב.

מאחלים לנו רק חופשות כאלו מוצלחות.

משפחת סלע, תל-אביב אביב 2011   

 
כאן משפחת ארז,
לאחר יום ארגונים, כביסות, ציוד המקרר מחדש ושטיפת המכונית,
אנחנו עדיין בסוג של הלם.
כמשפחה שבד"כ יוצאת לטיולי סולו, באנו עם קצת חששות, אבל מהר
מאוד התבדינו ומצאנו שותפות מלאה לעוד תשע משפחות מדהימות
שמאוד דומות לנו וגם מאוד שונות מאתנו (וזה כל הקסם...)
אז תודה לכולכם על שבועיים מדהימים ותודה מיוחדת לרונית ולרונן המדהימים
על טיול מאורגן עד הפרט האחרון, על הפתעות קטנות ומתוקות
וגם על הפתעות גדולות. אין מספיק מילים להביע את תחושותנו.
למרות שהטיול עצמו נגמר, הצ'ימידנים מאוחסנים, ריקים, במחסן
והשגרה כבר ממתינה מעבר לפינה, אנחנו עוד חושבים על כולכם
ומשחזרים בהנאה רגעי קסם לרוב.
תודה, תודה וכמובן שכל אחד מכם מוזמן לכרמיאל בכל זמן ובכל שעה.
שלכם,
משפחת ארז

 

אנחנו כבר אחרי הטיול???

 
בין כביסה לכביסה בין פתיחת תיק לריקון מזוודה,

מתרוצצות בראשי מחשבות,הבזקי חוויות ותמונות.

צריך זמן לעבד ולעכל את השבועיים המופלאים שעברנו,

צריך לפנות מקום לתובנות החדשות שקיבלנו.

אני בטוחה שכל אחת וכל אחד , לקח איתו מהטיול משהו מיוחד.

כל משפחה ראתה את יתרונותיה ויחד עם זאת, למדה מחסרונותיה.

כולנו חווינו משהו עוצמתי וייחודי, ולרובינו  גם חד פעמי.

טיול כזה זוכרים לאורך שנים, על טיול שכזה מדברים, מדברים ועוד מדברים...

תודה לרונית ורונן על ההשקעה האין סופית. תודה לכם עליכם.

תודה לכל משפחה באשר היא על תרומתה האישית.

תודה לילדים המדהימים של כולנו שהתגבשו בצורה ראויה להערצה,

תודה לאלוהים (הייתי חייבת...) על מזג האוויר הנפלא.
  כאן נאוה מהכסופים מרמת הגולן, 

 

שסוגרים את השיירה (אבל כמו שהבטחנו, זה רק עניין של זמן).


לרונית ורונן

כאשר נפלה  ההחלטה כי השנה אנחנו הולכים על טיול קרוונים לא ידענו איך ייצא וקצת חששנו.

כל החששות שלנו התפוגגו כאשר נפגשנו בראשונה עם רונית ורונן אצלם ומייד הרגשנו קשר ואנשים שהבינו את הרצונות שלנו ושדרו על אותו גל.

וכך יצאנו לטיול של פעם בחיים טיול בקרוון  הורים+ 2 ילדים עם הרבה מרץ.

מבחינתנו זה היה מושלם כל המסלול שתוכנן בקפידה האטרקציות שזכינו לראות ולחוות, כל הפרטים הקטנים שרונן ורונית חשבו עליהם.

יצרתם עבורנו  חוויה גדולה מהחיים וכך תישאר לכל החיים.

אוהבים

ציפי ,עופר ,שחר וירדן איצקוביץ

קרוון ורוד

 

 

 
מכתבי מטיילים
סוכות 2010
 

 

 
 
סוכות 2010

 

 
 
  
 
סוכות 2010

 
 

 
 
 
 
 
סוכות 2010

 

רונית ורונן                                                                      אוקטובר 2010

 

שמענו הרבה על טיולי בר מצווה לחו"ל, מחברים,ממשפחה, ממדריכים אחרים, וגם עשינו אחד או שניים לפני... כמובן שהתרגשנו מעצם הנסיעה והבילוי המשותף (בייחוד אחרי שהרבה זמן לא היה לנו טיול משפחתי מגבש), אבל אתם יודעים, בגדר הרגיל...אבל אפשר להגיד מעבר לכל צל של ספק, הטיול הזה לא היה רגיל...כבר מההתחלה, מרגע לרגע, התבהרה תמונה של טיול מושקע, מאורגן להפליא, מדוקדק ומתוקתק בחבורת אנשים מדהימים.

בהתחלה בכלל תכננו להגיע לצרפת, על פי בקשתו של ניר לראות את המונה ליזה, ואז איכשהו, בארוחת שישי תמימה עלה הרעיון של טיול קרוואנים.

התחושות בשולחן היו מעורבות, מהולות בהתרגשות ובחששות:

אוריה ונעמה: " יואו ! איזה כיף ! "

אמא: " נראה לכם?! השתגעתם?! אני מוכנה רק שבוע!"

אבא הרים את הכפפה והתחיל בתחקיר המעמיק. לגמרי במקרה הגענו אליכם באמצעות אתר האינטרנט וכנראה שזה נועד להיות...

כמובן שהיו המון התלבטיויות וחששות- טיול קרוואנים? (שישה אנשים עם נוכחות באוטו אחד...) טיול מאורגן?

נפגשנו...חשבנו שנדבר כחצי שעה אבל, המפגש ארך כ- 3 שעות, המפגש עניין, הלהיב וריתק את הילדים הצעירים. הוחלט! טיול קרוואנים איתכם לגרמניה אוסטריה וסלובניה. פינוק!!!

ההכנות לקראת הטיול היו פשוטות למרות שבהתחלה נשמעו מסובכות, כמובן כל זאת בעזרת הטיפים והתיק המושקע שהכנתם לנו ובו לא חסר דבר.

היום הגדול הגיע...

לא נאריך על החוויות המדהימות שעברנו ביחד, רק נאמר שהיה נראה שאתם יכולים לקרוא מחשבות, ושאתם עושים טיולים כאלה מיום היוולדכם...כל כולכם הייתם שם איתנו בחוויה, במפגש ובהנאה, תמיד שמחים לשיחה טובה, מוכנים עם חיבוק חם וחיוך.

בכמה מילים: הטיול היה משחרר (מתקן הכדור בלונה פארק ), מלמד (גם לודוויג כבר חבר שלנו), טעים (שקשוקות ביתיות, קרמשניט מקומי ופנקייק יצירתי), מצחיק (עם הבדיחות של ליצן החצר), משובח, מגוון וכיף אמיתי.

נותר רק לומר תודה!!!

תודה על שבועיים יפים ביותר, על שהיה לנו נהדר ביחד כי הייתם פשוט משגעים.

תודה קטנה עבור כל הכיף והחוויות הגדולות שהיו לנו, ותודה גדולה וענקית על שיצרתם מקום מפגש עבור משפחות מקסימות ואנשים מדהימים.

תודה מיוחדת ממני, כרמלה, על שהענקתם לי את ההזדמנות לעשות המון פעילויות אתגריות יחד עם ילדיי ולהרגיש שוב בת עשרה.

תודה מיוחדת ממני,  משה, על שאיפשרתם לי לצאת בראש שקט לטיול ולדעת שהכל מאורגן להפליא.

תודה מיוחדת מאיתנו הבנות, אוריה ונעמה, על שהצלחתם ברגישות לייצר חוויות שבאמת היו לכל המשפחה.

תודה מיוחדת מאיתנו הבנים, יובל וניר, על בר מצווה שאני לעולם לא אשכח, על מקסימום חוויה בניצול מלא ומהנה! זו אכן היתה חוויה בלתי נשכחת!

להתראות ולא שלום,

אוהבים מכל הלב,

משפחת ברטל בהרכב מלא.   
 

 
  
 
 
סוכות 2010

 
רונית ורונן היקרים

רצינו להגיד תודה על שגרמתם לנו להצטרף לטיול למרות החששות שלנו לנסוע בקבוצה של מספר קרוואנים ולמרות החשש שלנו מהתלות של אחד בשני. כפי שהבטחתם, לא היתה תלות וכל אחד יכול היה להחליט האם יתנהל בעצמו או יצטרף לקבוצה. למרות הכל מצאנו את עצמנו בוחרים להצטרף לקבוצה לכל אורכו של הטיול.

אין ספק שגילינו אתכם כאנשים מדהימים אשר דואגים לכל פרט וקשובים גם בדברים הקטנים ביותר.

כמובן הבחירה שלכם בכל הקשור לתמהיל המשפחות יצרה חוויה ייחודית של מפגש והכרות עם משפחות מדהימות אשר הפכו את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

תופעת הרונניות (רונן ורונית) מדובר בשילוב מנצח של אנשים מיוחדים הדואגים לפרטים הקטנים ובתיבול של חוש הומור נפלא, מה עוד אפשר לבקש.

סידרתם לנו גם נוף מדהים וגם פעילויות שהילדים לא מפסיקים להזכיר כמעט בכל הזדמנות.

אין ספק שנתראה גם בטיולים נוספים.

יריב, נדב ורומי מודים לכם על החוויות ומשתוקקים לטיול ההמשך.

בחיוך רחב ובהערכה רבה.


משפחת סוויד
 

 
  
 
 
סוכות 2010

 

לרונית ורונן היקרים                                                                   טיול סוכות 2010

חלום הנסיעה בקרוואן חולף במוחו של כל חובב טיולים. בזכות ההכנה, הלווי וההדרכה שלכם החלום הפך למציאות מוחשית וחיובית מאוד. אנו מעידים כאן על עצמנו כמשפחה- עצמאית, בעלות ניסיון בטיולים וכמובן גם סקפטית. ומי כמונו יודע להכין מסלולים ולנווט לבד.... אבל.... בתחילת דרכנו המשותפת לא הבנו מה אנו עלולים להפסיד אם לא נצא אתכם. מודים, היו לנו חששות מהמרקם הקבוצתי, מהעניין באטרקציות (בכל זאת ילדים גדולים), מקבוצתיות מעיקה, מפרטים "מיותרים" מבזבוז זמן ועוד "רעות חולות" של טיול קבוצתי. אתם סיפקתם לנו את התשתית הנכונה והמתחשבת להשתתף בשיקולי תכנון המסלול ולקבל את המעטפת המנהלתית התומכת.

לאחר שיחות נפש רבות עם רונית שגילתה סבלנות אין קץ והיו לה הסברים משכנעים מאד, החלטנו ל"התמסר" , אמנם לא בקלות, ולהצטרף לקבוצה שלכם.

אין מילים לתאר, עד כמה החלטה זו הייתה נכונה ומתאימה. לא יכולנו לחשוב על דרך מתאימה יותר לטייל בקרוואנים. טיול בר המצווה של יהב הפך לחוויה  מתוקה.

כל מה שהבטחתם אכן התקיים. (כן גם האזהרות של רונן על הקשיים).

במפגשים ההכנה שלנו, העמסתם אותנו בפרטים קטנים ומלאים וחששנו ש"תנדנדו" לנו כל הטיול...אבל,

הניסיון והמקצועיות שלכם הדהימה אותנו בכל פעם מחדש. "למדתם" אותנו וידעתם לספק את משאלותינו למרות שלפעמים אפילו לא ביטאנו אותן בקול רם. כבר חשדנו בכם ש"שתלתם" מצלמות בקרוואן שלנו,

תודה לכם על המקצועיות והמקצוענות

תודה לרונית שלא ויתרה עלינו כמשפחה למרות כל הקשיים שבדרך, שתמיד ידעה לתדרך אותנו על מיקום האתרים במפה והתעקשה להמשיך ולעדכן , לפני הטיול בשיחות טלפון ארוכות וממושכות וגם בזמן אמת. שחיכתה לנו תמיד עם כרטיסים מוכנים, שדאגה לפנק אותנו בכל בוקר, שידעה לתדרך אותנו על בישול גרמני/אוסטרי, שתמיד שלפה את מטבעות היורו למכונת הכביסה, שלא ישנה כל הטיול, שתמיד חייכה וגילתה סבלנות גם למעצבנים שבנינו, שתמיד מצאה פתרונות לבעיות, שידעה להתבונן לתוך ליבה של המשפחה ולהבין אם יש בעיה לפני שחשבנו עליה או בכלל הבענו אותה., שידעה לדבר ברשת הקשר בדיוק "כמה שצריך" ולעדכן אותנו, להודיע לנו כל יום- "איזה יום היום"-כי אנו איבדנו כל התמצאות בזמן , שידעה לנווט הכל בסדר מופתי ולא מעיק.

תודה לרונן שידע לתדרך אותנו היכן לנווט את הקרוואן ולהתרחק מענפים מאיימים ולציין בדיוק באיזו סימטה יש להיזהר מהגג הפינתי . הובלה "מתוקתקת" של שיירה ארוכה כמו שיירה מבצעית ובביטחון שהישרה עלינו על כך שידע היטב את המסלולים. כל משפחה ידעה את מקומה בזכותך. תודה על הלחמניות והקוראסונים הטריים בכל בוקר

עם חיוך. תודה שידעת לתת לנו תמיד את האפשרות לבחור במסלולים שונים ובכל זאת לבצע את כולם.

ולשניכם כזוג, הקשר המדהים ביניכם והתקשורת המילולית וגם ה"לא מילולית" ביניכם עזרה לנו לקבל מכם את המיטב, (כן , גם אנחנו צפינו בכם) , הקבוצה המדהימה שידעתם לשדך ולהפוך למרקם קבוצתי מעניין ולנווט אותה לפעילויות קבוצתיות שלא יכולנו לבצע אותן אילו היינו נוסעים כמשפחה אחת. ידעתם לשלוף את הטוסטר אובן בזמן המתאים, את גוזם הענפים כשהיו ענפים סוררים, כל הזמן תהינו מה עוד יש באמתחתכם ובקרוואן שעוד לא ראינו. כל העצות על הציוד שיש לקחת והקלסר המדהים שהכנתם לנו עם כל המידע הדרוש.

חיפשנו וחיפשנו ולא מצאנו שום דבר ל"קטר" עליו. אתם פשוט תותחים.

המסע המיוחד יחד איתכם ועם המשפחות הנפלאות שהצטרפו לנסיעה ילווה אותנו עוד שנים רבות. סיפקתם לנו שרות שלא ידענו שנחוץ לנו ועשיתם זאת לעילה ולעילה

אם לטייל בקרוואנים- אז רק אתכם.

תודה ענקית על החוויה הבלתי נשכחת. מסירים בפניכם את הכובע. שאפו !!

בהערכה אין קץ,

דינה אילן עומר ורז גרודסקי

 

 
 
 
סוכות 2010 

לרונית ורונן היקרים

זכינו להיות חלק מהרפתקה מיוחדת במינה, טיול קרוואנים קבוצתי אתכם.

רוצים להודות על כל רגע בטיול, על הארגון, על בחירת האנשים בקבוצה בקפידה רבה, על הסבלנות והסובלנות, על הרגישות והאכפתיות, על הידע והמקצועיות, על בחירת האתרים והפעילויות, ובעיקר על היותכם אנשים כל כך טובים ומקסימים שאפשרו לכל החלום הזה להתגשם בצורה כה נפלאה.
למרות שחששנו מאד מטיול קבוצתי, גילינו שהיו לכך יתרונות רבים ומשמעותיים ותודה שידעתם לאבחן את זה עוד לפני היציאה לטיול ולגרום לנו לרצות להיות חלק מהקבוצה.

אין עוד הרבה מילים שיכולות לתאר את כל החוויות אבל בתוך תוכנו נשאר אושר גדול, הרבה אהבה וזיכרונות נפלאים. תודה גדולה על שיצא לנו להיות חלק מהטיול הזה, באהבה מכולנו: דורון, עפרי, נועם, יפתח ומרב הספל.
 

 
סוכות 2010 
 
 
 
מכתבי מטיילים "שם טיול" 2011
שם טיול 2000 

 

רונית ורונן היקרים

לאחר שקיבלנו סוף סוף החלטה לצאת לטיול משפחתי ראשון בחו"ל החל מסע לאיתור הטיול האידאלי עבורנו. לא טיול שגרתי, טיול מיוחד, שירגש אותנו ושנזכור אותו עוד שנים רבות.

התמזל מזלנו ותוך כדי חיפושים גילינו את האתר "נוהגים לטייל-גלבוע". הכל שם התאים לדרישות שלנו: הבית שנוסע איתנו, המקרר שזמין לכל אורך הטיול ושלא צריך כל פעם לחפש איפה לאכול והמסלול המגוון ששוזר בחובו אין ספור פעילויות המתאימות למבוגרים ולילדים כאחד.

נפגשנו בביתכם.

הפגישה היתה נעימה וארוכה שזרמה כאילו היינו מכרים ותיקים. המקצועיות הורגשה במהלך כל הפגישה. סיפקתם אינפורמציה מקיפה שהיום בדיעבד ניתן לומר שהיתה מדוייקת ואמיתית. יצאנו מביתכם בטוחים שזהו זה, יש לנו טיול. הטיול שחלמנו עליו.

הטיול שיקף את כל הציפיות שלנו. הוא היה מתוכנן להפליא. היה בו המון רגש והתייחסות לפרטים קטנים.

רונית ורונן- הייתם מקצועיים. הידע שלכם רב בתחום התיירותי אך לא פחות בתחום האנושי.

ידעתם מתי לרוץ קדימה ומתי להאט את הקצב, ידעתם מה עושה טוב לאנשים וזאת סיפקתם בשפע.

נזכיר את הפינוקים כל בוקר לפני היציאה לדרך, "תמיד לפנק, לפנק" – כך נהגו הילדים לומר.

השילוב עם המשפחות היה נפלא. הילדים התחברו ויצרו הווי משלהם. זה גרם נחת לנו ההורים. בגרדאלנד הם מצאו שותפים למתקני ה"אימים". הם שיחקו כדורגל בזמן שאנו כיבסנו, בישלנו וניקינו וערכו מפגשים עד השעות הקטנות של הלילה כשאנו ההורים כבר ישנים.

אכן- טיול מנצח.

חזרנו ארצה מלאי חוויות ועם הרבה סיפוק אך גם לא מעט געגועים.

על כל זאת תודה מכל הלב על שעזרתם לנו לממש טיול משפחתי כל כך מושלם.

מחכים לטיול הבא.

אוהבים אתכם

משפחת הובר

קובי איריס לירון אלון ושגיא.


 
 
 
 
שם טיול 2000 

 

רונית ורונן יקרים

ובכן- אנחנו בעניין החוויות- אנו מורידים את הכובע או "שאפו"-

 

  • לשלב משפחות שנאספו ללא היכרות מוקדמת ומהוות קבוצה תרבותית, עליזה, שמחה, מגוונת, עם הרבה שיתוף, הומור ואוירה טובה- זו אומנות.
  • לתכנן מסלול שיש בו אקסטרים – והרבה, תרבות, חוויות ייחודיות שמותאמות למיטב הנוער והוריהם- זהWOW 
  • להעיר אותנו כל בוקר בחיוך ענקי- בחום ובקור- עם סל ההפתעות של כיפה אדומה.
  • להיות בכובע "האופה הקטנה" ולהנעים את קפה הבוקר בקורסון ולחמניות טריות בתיק בד ייעודי.
  • להיות גמישים, לולייניים, מיומנים ולמצוא פתרונותON LINE  למסלול, לאכסניה, לקורדינטות, ל-WC לגשם, לחמסין וגם להניף ידיים ולכוון את התנועה, את הקרוואנים, את החניה אלף פעמים מבלי להתעייף !
  • להקרין הנאה, חום, אנושיות, רגישות ולהיות שם בשבילנו כל הזמן ובמאור פנים.

 

מידי פעם אנו מקרינים את סרט הטיול ומסניפים זכרונות מימים גדושים במראות חוויות וזכרונות מן "המסע המופלא"

אז המון תודות על כך

נשתמע

משפחת פלד

עירית עופר נועה עמרי   
 

 
 
 
שם טיול 2000 

 

לרננים שלנו (רונית ורונן)

היתה לי משימה לחפש טיול לכבוד הבת מצוה שלי

חיפשתי משהו מדליק (יותר מיורו דיסני) משהו שיש בו הרפתקה

וגם מקום למשפחה, אפשרות להכיר עוד אנשים

טיול שיש בו טבע, נוף, תרבות אך גם נופשים

זה נשמע כל כך לא מציאותי שכמעט ויתרתי

אבל אז בטעות אך במזל תוך גלישה נתקעתי ברשת על רעיון לגמרי לא רע

בית על הגב, ממש כמו צב (אבא נוהג ואמא מנהיגה)

טיול שכולו הרפתקה אחת גדולה

וזה לא היה מצליח בלעדיכם כי

בכל בוקר הערתם אותנו במאור עיניים והפתעה בסל

הדרכתם איך לנהוג וגם מה לקנות בסופרסל

כל דבר אפשר לשאול כי זוג ה"רננים" הם אינדקס מהלך שיודע כמעט הכל.

אז מודה מכל הלב על טיול נפלא

הלואי והיו עוד הרבה אנשים כמוכם

אתם פשוט אגדה

שי שירן באהבה גדולה

 
 
 
שם טיול 2000 

 

רונית ורונן היקרים,

ביום האחרון של הטיול עת ישבנו ביחד בלובי של המלון אמרתי לכם שמזה זמן רב לא הייתי שלם כל כך עם החופשה המשפחתית שלנו ובמילים אחרות אתם שווים כל אגורה שהשקענו בכם. בראיה של כמה שבועות אחורה ההרגשה הזו רק מתעצמת.

הגענו די ספקנים לפגישה אתכם, שהרי אנחנו בוגרי טיול קרוואנים בארצות הברית שנתיים קודם, יודעים כמעט הכל וזקוקים אולי לעצה אחת או שתיים. החיבור המיידי אתכם גרם לנו להחליט להצטרף לטיול עם עוד שבע משפחות שלא הכרנו קודם. ההימור עליכם התגלה כזכייה בפרס הגדול. אין מה להשוות בין הטיול העצמאי שלנו לבין השבועיים הנפלאים אתכם. עמדתם במשימה הבלתי אפשרית וריציתם שמונה משפחות שונות בסבלנות ומסירות אין קץ. אנחנו זכינו למנה גדושה של חוויות שמספיקות לשנה או יותר. קיבלנו יחס חם ומפנק שאיפשר לכל משפחתנו להשתובב כילדים חסרי דאגות. די אם אציין שלא שמענו ולו גם פעם אחת את המשפט "אמא, משעמם לי" או את אחיו החורג "אבא, מתי כבר נגיע?" כדי להמחיש את מידת הריגוש לה זכו הילדים. כנהג ונווט ירד ממני עומס עצום כשאתם לוקחים את מלוא האחריות ומביאים אותנו בזמן ובדייקנות לכל אתר ולשלל חניוני הלילה הטובים ביותר. לא לעמוד בתורים באף אתר ולא לדאוג להרפתקת הלילה המזומנת לנוסעי קרוואנים מתחילים היו בונוס ענק לראש המשפחה. והכי חשוב – האשה הייתה מבסוטה עד הגג! וכמי שאושרי תלוי באושרה, הייתה הנאתי מרובה (ותודה גם לחילופי הילדים בין הקרוואנים). יחסי התמיכה והחברות בין הילדים והמבוגרים הצמיחו ידידויות נפלאות לשנים הבאות. גם עליכם לא נוותר בקלות – עוד שנתיים בת מצווה.

בתודה והערכה, 

ירון טיקוצ'ינסקי

גרופי

מועדון המעריצים


 
 
 
שם טיול 2000 

 

לטייל גלבוע

אם חשבת שלטייל גלבוע זה לטייל בהר,

אתה חייב לפגוש את הזוג המוזר.

לטיול קרוונים מושלם מציעים השניים אותך לקחת

על אף שמזהירים הם כי דקה לא תשב בנחת.

 

ואתה בספק, חושש ולשאול מתבייש,

שאולי זה קצת יותר מדי ואולי קצת לנוח כדאי...

 

ובטיול "כיפה אדומה" השכם בבוקר עם הסלסילה הלחמניות והמתנות מתייצבת,

מאיצה בך לסיים את ההכנות כי עוד רגע יוצא כל הצוות.

צוות מובחר של שמונה משפחות, שנבחר בקפידה ללא הנחות.

 

וכשורת ברבורים צחים בכל יום מובלים הקרוונים על ידי השניים

בדרכים מדהימות עם נופים מרהיבים שובי עיניים,

לעוד יום של אטרקציות מפעים ומיגע,

 כשבבית עכשיו נשאר רק להתגעגע....

 

ולך מטייל חדש אני ממליץ

תן  להם להוציא גם ממך את המיץ

תן לזוג רונית ורונן

את הטיול  הבא שלך לתכנן

 

אורלי דניאל רון ונטע שקד

טיול בת מצווה - קרוונים 2010
 

 
 

מכתבי מטיילים 
יולי 2010 12 יום

 לרונית ורונן היקרים !

הטיול קרוואנים היה מתנת בר מצווה לבננו היקר בר.

כמשפחה המטיילת המון, בארץ ובחו"ל, חיפשנו משהו מיוחד, זיכרון שילווה את בר שנים רבות.

הביקור באתר שלכם שיכנע אותי שזה זה והשיחה עם רונית בטלפון לא השאירה ספק !

לאחר הפגישה המשפחתית איתכם, יום למחרת, בני הקטן טל מתעורר בבוקר ושואל: האם כבר שילמנו לטיול קרוואנים?

 

הטיול אכן היה חוויה מיוחדת במינה. התכנון, האטרקציות, ההספק, העמידה בלוח הזמנים. רונן נותן את הנשמה כולה ורונית יד ימינו תומכת בו ומפרגנת תמיד.

הנסיון הרב שרכשתם ניכר מאוד בטיול. הכל מתוקתק למופת. ידעתם לרצות את כולם ולדאוג לאוירה נעימה בין כולם.

אפילו הגרמנים היו גאים בכם !!!

תודה על התוספות הלא מתוכננות – נקיק המים האלוהי, תודה שמצאתם את הזמן כדי להספיק גם אותו והכל מתוך מחשבה על כולם, כדי שכולם יהנו.

משפחת וייס.
 

טיול יולי 2010 - 12 יום

 
רונית ורונן היקרים,
רצינו להגיד תודה על שהפכתם את טיול בר המצווה של ניר לחוויה בלתי נשכחת.

המחשבה הראשונית שלנו הייתה לנסוע לבד, אבל אחרי שנפגשנו אתכם ל"מפגש היכרות" שנמשך ערב שלם, היה לנו ברור שהגענו למקום הנכון.

הצלחתם לייצור תמהיל של משפחות ב"ראש דומה" ואוירה נעימה שאפשרה לנו להיות ביחד כשהתאים לנו אבל גם לבד עם המשפחה כשרצינו בכך.

השילוב ביניכם הוא שילוב מנצח ואנחנו הרווחנו זוג מדריכים שהשלים אחד את השני ודאג עם המון חוש הומור ואכפתיות לפרטים הגדולים אבל גם לקטנים.
מה צריך יותר מאשר להתעורר כל בוקר מול נוף מדהים, "איש הלחמניות" דופק בדלת ואחר כך רונית עם חיוך והפתעה מתוקה שעושה נעים בלב. ואז נסיעה בשורה ארוכה לעוד יום של חוויות ואטרקציות שאין שום סיכוי שהיינו מגיעים אליהם לבד.

שרון מבקש להודות לכם על השקעתכם בבחירת המקומות לטיול שהיו מאוד מהנים ועל כך שהעביר את הטיול עם קבוצת חברים שהוסיפה לחוויה. הוא ביקש לשאול האם אתם מוציאים טיולים למקומות נוספים.

ניר מודה על שבועיים נפלאים ובלתי נשכחים עם חברים מעניינים ומדריכים תומכים.

חזרנו לארץ ונשארנו עם אוסף תמונות שמעלות חיוך וחוויה שתלווה אותנו עוד המון שנים.        

בחיוך (ענק)
משפחת איזנמן
      

 
 
 
טיול יולי 2010 - 12 יום

 
לרונית ורונן,
 

במפגש הראשון עוד התלבטנו,

במפגש השני- הבנו שכדאי לנו...

במפגש השלישי- ידענו שנכון בחרנו

אך לא שערנו שזו תהיה חוויית חיינו !!!

החל מההפתעות הקטנות בכל בוקר עם הלחמניות הטריות,

ועד המקומות היפים שנתנו לנו הרגשה שכל יום זה השיא של הטיול.

הרבה תודות על החוויות, ההפתעות,

ועל ההזדמנות להנות יחד כמשפחה ובקבוצה של אנשים וילדים נפלאים !

נשמח לשמור על קשר,

משפחת שרם

מאיר, הדס, חן, נעם וינאי.

 
 
 
טיול יולי 2010 - 12 יום

 

רונית ורונן יקרים

תודה על החווייה הנפלאה שהענקתם לנו. כשסיפרתי לאנשים על האתרים שביקרנו בהם, על החוויות המפתיעות והרבות, בעצמי לא האמנתי שאכן ראינו כה הרבה, בזמן שעמד לרשותנו. וכל זה ברוח טובה, בלי לחץ, תמיד בזמן, כשהכל מוכן מראש, בטבעיות, כאילו "מעצמו" נעשה. האנשים הנפלאים שהכרנו, ואתם בראשם. החיוך החביב שלכם במשך כל הטיול ותשומת הלב שלכם לפרטים הקטנים ביותר, לא ישכחו.

 
ישר כוחכם!

חנה ינאי

טיול קרוואנים יולי ‏2010
 

 
 
 
טיול יולי 2010 - 12 יום

 

 
אנחנו ה"גיבורים" שכבר היו בטיול בקרוואן לבד.
אנחנו שיודעים איך להתארגן,

מה לקחת? איפה להחנות ואיך?
אנחנו שלא צריכים עזרה,
אנחנו שמצטרפים "רק" כמתנה לבת המצווה...
אנחנו . . .
לא יודעים מהיכן להתחיל !?
איך לתאר?
איך להמחיש?
איך להסביר?

 

ווווואו...


איך נחלוק את התחושות?
איך נסביר משהו שהוא בלתי ניתן להסבר?
את השמחה,

את האושר שאופף,

את העיניים הנוצצות,
את הפנים הזורחות,
את החיוך שנדבק ולא יורד עוד....

ההנאה הצרופה

 שחווינו ב 12 יום מופלאים.
האנשים המקסימים, הזרים-שכל כך מוכרים היום
ושותפים לחוויה בלתי נשכחת.
ולהרגשה שבכל העולם יש רק 8 משפחות

שמבינות אותנו !


חשבנו שההפתעה לדנה שלנו,
תהייה שיא ההתרגשות.
מה שהתברר כהתחלה מופלאה

ששברה שיאים בכל בוקר מחדש.

 

רונית ורונן היקרים.
לצאת איתכם להרפתקאה המופלאה הזו,

הייתה ההחלטה הכי טובה ונכונה שעשינו.

 

לכן נאמר

פשוט תודה,

תודה, תודה, תודה


מילה קטנה שמכילה בתוכה
את כל מה שנתתם לנו אתם,
ב12 יום מושקעים בחום ואהבה

תודה על שעזרתם לנו להגשים חלום ולשדרגו
מעבר למחשבה הכי ורודה שהייתה לנו.

אוהבים וגאים לספר בכל הזדמנות
שאנחנו . . .

נסענו עם רונן ורונית !!
אוהבים סבא שאול, אמא איריס ודנה
משפחת קירשנר
 

 
 
 
טיול יולי 2010 - 12 יום

 

לרונית ורונן המקסימים,

רצינו לומר לכם תודה

על טיול ממש נפלא!

טיול שמלא בחוויות,

שקט, שלווה וגם הרפתקאות.

על הסבלנות, האדיבות והרצינות,

ובעיקר על המקצועיות.

על כך שהיינו ביחד,

אבל גם קצת לבד –

אין מה לומר, זה טיול שאותו נזכור לעד!

הובלתם אותנו למקומות מדהימים,

שבלעדיכם – מעינינו היו נעלמים.

אז שוב תודה ענקית, נשיקות וחיבוקים

מאיתנו – העמרים

עינת, ערן, דין, אורי ולירון
 
 

 
 
 
טיול יולי 2010 - 12 יום 

 

  
 
טיול יולי 2010 - 12 יום

 

רונית ורונן יקרים ונפלאים !!!

יודעים כיצד לגרום לאנשים לגעת בשחקים...

רצינו לאמר תודה על אירגון מתוכנן ומדוייק להפליא.

מהפרט הקטן ועד למורחב

כמו שבלילה בהיר חפצה נפשנו בטוסט מהיר-

אליכם פנינו ומיד נעננו בטוסטר נשלף עם כבל מאריך.

ובבוקר ??? אחחח  איזה בוקר!

איך אפשר בלי פרצלך עסיסי ולקינוח קורסון צרפתי???

ת מ י ד בליווי הפתעה מתוקה וברכה מדליקה.

ולאחר פינוקי הקיבה וחלילה בל נשמינה- יצאנו למסעות אופניים וכיתות רגלים מהנים, נעימים ומעשירים אותנו בנפלאות החיים.

בסיום היום ולשחרור המתח שנוצר בשטח- קפצנו לבריכת השחיה שהמתינה בשלוה לחילוץ עצמותינו מהיום הנפלא...

 
ולכן, לא נותר אלא לאמר לכם ישר כוח בהמשך פועלכם ולהוקיר לכם תודה על טיול בלתי נשכח, על חוויה מדהימה וחברות מופלאה.

אתם פשוט צוות מנצח !!!

להתראות בטיול הבא.

אוהבים מאוד

קרן, איציק, עמית, יובל ואיתי דיגה.
 

 
טיול יולי 2010 - 12 יום

 

 
טיול יולי 2010 - 12 יום
 
לרונית ורונן המדהימים!!! 
 
חיפשנו טיול לכבוד בר המצווה של בננו שיהיה גם טיול לכל המשפחה. רצינו טיול קרוואנים שישלב בתוכו חוויה והנאה ומצאנו  -  גלבוע!
 
חוויה – פירושה על פי מילון אבן שושן- "הרגשה עמוקה, התרשמות רבה מדבר מה מלווה רגשי התפעלות"

 

וזאת בדיוק הדרך שלנו לתאר את הרגשתנו כלפיכם כאדם וכלפי הטיול שחווינו.

 

בתחילת חיפושינו אחר טיול קרוואנים מתאים, לא הבנו את ההבדל בין הטיול שאתם מציעים לבין טיולים אחרים: למה חייב להיפגש לפני?לשם מה צריכים להכיר את הקבוצה?ועוד ועוד שאלות אחרות.

כשנפגשנו עמכם והתנסינו בהַ  - חוויה שלנו כמשפחה, הבנו את ההבדל, וכמו שנאמר - יחי ההבדל הקיים :

 

היחס האישי והחם שבא לידי ביטוי בכל דבר ודבר, המחשבה על כל פרט הכי קטן , הפעילויות המדהימות והמותאמות למשפחה...

כל אלו ועוד הוכיחו לנו כי הבחירה שלנו הייתה נכונה, והבחירה הנכונה הובילה לתוצאה מדהימה:

 

טיול קרוואנים עם גלבוע: טיול מדהים וחוויה לכל החיים!

 

תודה מקרב לב

שגית, שי, אופק, מאי ואיליי

קארש
טיול שבועות 2010
שבועות 2010
 
 
שבועות 2010

 
 

  

 
שבועות 2010

 
 
 

 
שבועות 2010

 

 
שבועות 2010

 

 
שבועות 2010 

 
 

 
שבועות 2010
  
 
 

לכבוד גלבוע רונית ורונן

 כולם כתבו מכתבי תודה, ואילו אנו רוצים דוקא להתלונן: מרגע שפגשנו בכם הכל היה חשוד ממתי מראיינים מי שרוצה לבוא לטיול? ואכן כבר ביום הטיול הראשון הבנו שצדקנו עבדתם עלינו בגדול, למלכודת נפלנו.

 

קמנו כל בוקר עם הפתעה מתוקה-האם אתם לא יודעים שהיא לגזרה מזיקה? ומדוע קניתם תנור כשהיה לנו קר? היינו יכולים להתכרבל כולנו מתחת לכר!

 

ולמה לקחתם אותנו לראות נופים עוצרי נשימה?כדי שלא נרצה לארץ לחזור? באמת בשביל מה?האם זה לא נראה לכם חסר התחשבותלראות ארמונות ובפיורדים לשוט?הרי אתם יודעים שאחר כך צריך לחזור לעבודה,ולהיזכר בטיול בעצבות וערגה.

 

ואיזו בחירה משונה של אנשים, כולם נחמדים, וטובים, וחמים.לא יכולתם טיפה לגוון?שיהיו קצת ריבים? שיהיה מעניין?

 
ומאיפה היתה לכם החוצפה הרבה לחבק לנו את הילדים כך בלי שום סיבה? איך נוכל לספר לכל מי שבתמונות יתבונן, שרותם לא רוצה אבא - אמא אלא רק את רונן!

 

ואיזה בזבוז זה לתת לחם לברוזים עיזים ודגים- כשיש באפריקה ילדים רעבים? וגם מפלים אדירים ראינו פעמיים איפה החינוך לחיסכון במים?

 
ובערב לאחר יום טיול מפרך נאלצנו לאכול פונדו מפנק.וכשכבר היינו ממש ממש עייפים נחרדנו לשמוע את עצמנו בקריוקי מזייפים!
 
ובכל כניסה לאתר במקום להידחף בתור בעצמנו, קניתם לנו כרטיסים במקומנו. ואם כבר קניות אז הנה עוד תלונה: למה צריך בכל בוקר לבחור בין קוראסון ללחמניה?
 
איך בכלל העזתם לחשוב על הכל, לדאוג לכל פרט מקטן עד גדול? ומילא, אם כבר לדאוג ולסגור את כל החורים, אז למה לא רק לנו? למה גם לאחרים?

 

ולבסוף התלונה הכי חשובה, רונית ורונן, איך לא השארתם לנו על מה להתלונן? תודה על טיול נפלא וחווייה בלתי נשכחת.

 

אוהבים ומקוים לשמור על קשר
רותם, אלון, גיא, יעל ודותן כנען.
 
שבועות 2010

 
 
 

 
שבועות 2010
 
 

 
 
מכתבי מטיילים פסח 2010
פסח 2010
 
 
פסח 2010

רונן ורונית יקרים.

 

ברגע שהחלטנו שחגיגת בר- המצווה של בן תהיה נסיעה לחו'ל כל המשפחה.

לא היה ספק שאת הטיול הזה נחווה איתכם. ולמה?! כי אנחנו מכירים אתכם!

 
אנחנו יודעים עד כמה אתם : פ ר פ ק צ י ו נ י ס ט י ם.

אנחנו יודעים עד כמה אתם : י ס ו ד י י ם.

אנחנו יודעים עד כמה אתם : א י כ פ ת י י ם.

אנחנו יודעים עד כמה אתם:  מ ק צ ו ע י י ם.

אנחנו יודעים עד כמה אתם : לומדים את השטח ומדקדקים בפרטים הקטנים.

והכי חשוב אנחנו יודעים כמה אתם נחמדים!

 

 
חזרנו מהטיול לפני שבוע את פסח חגגנו איתכם ועם הקבוצה המדהימה שהיתה לנו. הטיול היה מאורגן להפליא,כל יום אטרקציה חדשה ומגוונת לנו ולילדים.

בערבים לעיתים "עשינו על האש" או ישבנו סתם כול החברה לקשקש.

את הלחמניות והקראסונים הטריים כל בוקר, בשמחה היינו מאמצים!

וכנ"ל את ברכת הבוקר היומית  המלווה ממתקים. היתה לנו חוויה מדהימה ,הכרנו אנשים מקסימים ,מזכרת נפלאה שתלווה אותנו בחיים.

 
ואתם משפחת גלבוע הייתם חלק ממנה,  ת ו ד ה.
 
 רונן  צילי  בן  רון  וגל  קוטיגרו,
 הקראוון הסגול

 
 
פסח 2010
 

לרונן ורונית המקסימים,

 

תודה על טיול מהאגדות שעבורנו היה הטיול המושלם. הטיול של החיים.

תודה על הארגון , הדאגה לדברים הגדולים ולפרטים הכי קטנים.

נהננו מאוד מהנוף והאגמים, מהפעילויות והשעשועים, מהשלג והפארקים, מהכרכרות והארמון, מהמוזיאונים והמפעלים, מהיערות ,המגלשות והמפלים. החיים בקראוון עזרו לנו להתגבש יותר כמשפחה. לעשות את הדברים הפשוטים יחד. להרגע ולהנות. הענקתם לנו ביטחון והנאה מושלמת. ידעתם לתת תשומת לב ותחושה חמה לכול אחד בקבוצה. עשיתם את עבודתכם נאמנה ומכול הלב, בסובלנות ובמקצועיות. וכמובן לא נשכח את דור ההמשך המדהים שיצרתם , מרום ושגיב, שהפגינו בגרות וסייעו לאורך כול הדרך.

 

אנו מודים לכם מקרב לב וממליצים בחום לכול מי שמעוניין להצטרף לטיול. עבורנו זהו טיול מקסים שנזכור אותו כול החיים.חזרנו עם חוויות מדהימות שכולנו לא מפסיקים לספר בהתלהבות.

 

בהוקרה ובתודה,

דוב טלי זיו שחר ועוז אדלר

באר שבע

טיול קראוונים פסח 2010

 
 
פסח 2010
 

רונית ורונן יקרים,
 

מכירים את התחושה שאולי לא הומצאה המילה שתביע בדיוק את הרגש?

אז, זהו, זה מה שאנו מרגישים. אז ננסה להביע זאת במילים שעומדות לרשותנו.

 

ה"רומן" בינינו התחיל למעשה כבר בפגישת ההכרות בביתכם לפני הטיול.

כבר אז הבנו שיש פה זוג שזו לא רק העבודה שלהם. זו האהבה שלהם לעבודתם.
 

ואכן, כבר בתחילת הטיול הבנו כמה זה נכון. בהמשך הטיול מה שחשבנו

עליכם הוכפל!!!  אין מילים להביע את הערכתנו לארגון, לדאגה לכל פרט ופרט, לביטחון, לגיבוש החברתי, לבחירת המסלול והפעילויות. ואיך לא, תמיד נזכור את פינוקי הבוקר המתוקים שלכם. הטיול הזה היה החוויה המשפחתית שלנו. עד מהרה המסלול (שהיה מדהים) הפך להיות שולי לעומת החוויות המשפחתיות והחברתיות. טיול שמאפשר לשלב בצורה אופטימלית משפחתיות וחברה.

 

תודה רבה רבה על הכל,

 אתם נהדרים ,

 

אוהבים ומתגעגעים

עליזה מיכה וליאל
משפחת לימן

 
 
פסח 2010
 

רונן ורונית היקרים,

רצינו להודות לכם ולשתף אתכם בחוויתינו מטיול הקרוואנים שעשינו איתכם.

כפי שאתם זוכרים הגענו לפגישה הראשונה עמכם מהוססים - מצד אחד רוצים לצאת לחוויה שונה ומצד שני לא בטוחים כי נצליח "לשרוד" אותה. שבועיים בקרוואן??? אולי נקצר לשבוע?? אולי נזמין בית מלון לכמה לילות ליתר בטחון?

אך כבר כשיצאנו מהפגישה, היתה לנו הרגשה שיש לנו על מי לסמוך והחשש התחיל להתחלף בהרגשה טובה ובציפייה לטיול.

בסופו של דבר - רצינו חוויה וקיבלנו!!! ולא יכלנו לבקש חווית טיול טובה יותר!

מאיפה נתחיל? המסלול היה יפהפה, מעניין ומגוון, הכל היה מאורגן היטב עד לפרטים הקטנים, הכל תיקתק כמו שעון שוויצרי, הקבוצה שבחרתם היתה מקסימה וכמובן שאתם הייתם בשבילנו בכל רגע ומכל הלב.

הילדים שלנו פרחו – מחברת הילדים, מהמקומות יוצאי הדופן אליהם הגענו, מהשלג, מהפעילויות, מחוויות ה"אקסטרים", מהטיפול בקרוואן ומחוויית המשפחתיות ההדוקה.

ואנחנו פרחנו גם כן – מהחברה, מהאווירה הטובה, מהנופים, האתרים ומהמשפחתיות.

למדנו הרבה מהטיול הזה והוא פתח לנו צ'קרה גדולה ואנחנו לא מחליפים את הקרוואן מעכשיו באף בית מלון!

                                          אוהבים אתכם,
אפרת, זיו, הילה וטל
משפחת קופ

 
 
פסח 2010
 

לרונן ורונית היקרים,
 

כהורים ל- 2 ילדות קטנות ובתור טיילי קראוונים ותיקים ומנוסים שיצאו לטיולים של שבועיים מספר פעמים, יצאנו לטיול עם לא מעט חששות, איך יהיה עבורנו הטיול הקבוצתי: השכמות, לוחות זמנים צפופים, אטרקציות רבות מידי, פחות סתלבט וגמישות....

 

בראייה לאחור זה היה אחד הטיולים הטובים ביותר שלנו. איפשרתם לנו לשלב בין להיות חלק מהקבוצה ולהנות מהאטרקציות המתאימות לנו והפעילות הקבוצתית המשותפת, לבין לקחת את הזמן ולהנות גם מעצמאות ומפרטיות משפחתית.

 
התחושה שהכל מתוכנן וסגור (חניונים, אטרקציות ואפילו סופר מרקטים) אפשרה לנו להנות נטו ולנקות את הראש מהעומס והאחריות שמוטלת עלינו יום יום.
 
יאמר לזכותכם, כנותני שירות, קיבלנו חווית שירות בסטנדרט גבוה מאוד שלא פוגשים כמוהו בישראל- החל מהרגע הראשון שהכרנו אתכם, דרך כל יום ויום בטיול ועד ממש לרגע זה ולמפגש המסכם.

 

יישר כוח - מבטיחים לשלוח אליכם חברים- ולהתראות בעתיד 

גדי, טלי שיר ושני בלנדר

 
 
פסח 2010
 

רונית רונן מרום ושגיב היקרים!

 

בתנו ספיר הגיעה לגיל מצוות וחשבנו איך לחגוג לה בדרך שונה יחודית ומרתקת, ואז הגענו אליכם. קבענו פגישה והגענו אליכם הביתה ביום שישי בצהריים, הרגשנו כאילו הגענו לחברים ותיקים. החיבור בינינו היה מיידי למרות כל החששות שלנו לגבי הטיול(אוכל,שינה, מקלחות וכו') החלטנו שהולכים על ההרפתקאה הזו. אין מילים שיוכלו לתאר את כל החוויות המדהימות שעברנו איתכם החל מהדברים הקטנים: הלחמניות והקוראסונים הטריים שרונן הביא  כל בוקר לתוך הקראוון בליווי שקיות הפתעה, הכסף הקטן למקלחות ומכונת הכביסה, הקורדינטות שקיבלנו כל בוקר, ועד ללוגיסטיקה הכללית מסביב. היינו במקומות מדהימים שהרבה זמן לא נשכח, אילו היינו עושים זאת לבד לא היינו מגיעים אליהם. חווינו ליל סדר כהלכתו, היה מושקע ומרגש. הילדים רכשו חברים חדשים, ראו דברים וחוו חוויות מרגשות כמו: קוני לנד, אירופה פארק, המגלשות האלפיניות ועוד ועוד.... ייצאנו למסע 9 משפחות זרות וחזרנו כמשפחה אחת גדולה.

אין לנו ספק שנצא שוב למסע הזה יחד. תודה על הכל האוזן הקשבת, היחס, הדאגה והאיכפתיות.

 

אוהבים,
משפחת קיגלי
הילה, רובי, ספיר,תום ועדי.

 
 
פסח 2010
 

רונן ורונית היקרים
 

משפחת מסיקה (הקרוואן הכחול "אמא אווזה") עברה חוויה של גיבוש והנאה, החל משלב ההכנות לטיסה והטיול עצמו. אם בהתארגנות בקרוואן והארוחות, ביקור באתרים השונים, מזחלות, פארק המים, פארק אירופה, הארוחות המשותפות והחברה החדשה.

בכל בוקר (בשמש, בגשם ובשלג) חיכינו לרונן ללחמניות הטריות

והקרואסונים עם השוקולד ודנה שחיכתה לקרואסון חמאה.

וכמובן מחכים להפתעה ולפתקים מרונית שתמיד בסוף היה כתוב

בחיוך מרונן ורונית. תודה לכם על היחס הדאגה וההקשבה. תודה לכם על האירגון על החוויות הבלתי נשכחות. תודה שנכנסתם לחיינו.

 

 בחיוך ובאהבה,

 דני,סמדר,רון,יובל ודנה מסיקה
רונית ורונן היקרים,

 

אני  לא יודעת איך להודות לכם על כל מה שעשיתם עבור כולם.
על ההפתעות הקטנות והמתוקות של הבוקר הלחמניות הטריות  והקרואסונים. על הפעילויות המיוחדות והמקומות המדהימים שביקרנו בהם. אני רוצה לומר לכם, שלמרות שהיו לנו כמה מצבים קשים כי היינו קצת חולים- כולנו נהנו בסוף. זה חלק קטן ממה שרציתי להגיד לכם.

 

תודה!!!

יובל מסיקה

בת 12
 
שלום רונית ורונן היקרים,

 

אני נהנתי מאוד בטיול קרוונים שאירגנתם.

התרגשתי מאוד ביום שקיבלנו את הקרוונים. פתאום ראיתי את הקרוון

שכל הזמן דיברנו עליו לפני הטיול. אהבתי במיוחד את הבילוי במגלשות האלפיניות הלוואי ואוכל לחזור לשם. רונן תודה על הלחמניות הטעימות והקרואסונים עם השוקולד שהבאת לנו כל בוקר ורונית תודה לך על הדברים המתוקים  שדאגת לתת לרונן להביא לנו. רונית, אני עדיין רוצה לעשות את הבר מצווה שלי אתכם, הלוואי והשנים יעברו לי מהר.

 
תודה רבה על הכל!

רון מסיקה

 
גם לי יש מה להגיד,
 

למרות שהייתי חולה ומהקרוון בקושי יצאתי

 (אמא היתה קצת "לא הרבה"

לחוצה ממזג האויר).

כמו שאתם רואים הייתי ממש מעט לבושה,

 

תודה שדאגתם לי.

דנה מסיקה

בת 10 חודשים

 
 
 
 
מכתבי מטיילים אוקטובר 2009
אוקטובר 2009
מכתב קבוצתי ממטיילי אוקטובר 2009:
 
 
אוקטובר 2009
רונן רונית  היקרים,
                                                                                                    עברו מהר מידי שבועיים של חלום.
קשה לסכם כי היה כל כך הרבה...
לקום כל בוקר ( אחרי שדפקנו את הראש בתקרת הקראוון ) ולקבל הפתעה עם חיוך, לצאת למסלול מקסים ולחזור ספוגים בחוויות,
הנופים , האטרקציות, הקבוצה והאנשים המדהימים וחווית הביחד בקראוון – רק נותנים טעם של עוד.
ושניכם, שניצחתם על התזמורת  באפס תקלות, אפילו הצלחתם לסדר שנהיה לבד בגרד לנד ושלא ירד גשם בכל תקופת הטיול...
מליון תודות על ההדרכה שנעשתה בכל כך הרבה מקצועיות והשקעה, סבלנות להכל ולכולם, מחשבה על כל פרט והרבה הרבה רגישות.
תודה לשותפים לעשייה -  לשלושת הבנים המקסימים שלכם  ול"בנדנה קראוונים" שיעצו וענו באדיבות ושרותיות  ללא מעט שאלות והתלבטויות שקדמו לטיול.
 
באהבה רבה,
אילון סיון
איתי עומר ואופיר גרסטן
אבן יהודה
 
 

 

אוקטובר 2009
 
מכתב מאת איתי גרסטן:
 

 

אוקטובר 2009
 
ציור מאת עומר גרסטן:
 
אוקטובר 2009
 
לרונן ורונית שלום
בתום שבועיים של מסע באירופה איתכם רצינו לאמר לכם
שטיול במתכונת כזו וקבוצה שכזו הוא שילוב מנצח.
האיחוד המשפחתי בקראוון והטיולים המשולבים עם משפחות מדהימות,
נתן אפקט משמעותי של: להיות לבד אך גם ביחד.
שעות הנסיעה בקראוון תרמו לאווירה משפחתית נעימה. השינה הצפופה, הארוחות הקטנות עם הילדים...ויחד עם זאת לא השתעממנו לרגע גם מחוץ לקראוון.
הטיולים עם עוד משפחות מקסימות  עם ילדים מדהימים גרמו לנו להרגשה כאילו הכרנו אותם כבר הרבה זמן לפני כן. השיחות אתם במהלך הטיולים והארוחות המשותפות, הדאגה לכביסה ולייבושה, הקניות בסופר הפכו אותנו למשפחה אחת גדולה.
רצינו  להודות לכם מאוד בהזדמנות זו על חגיגת בת המצווה שחגגתם לנטע בדיוק בתאריך שלה ה-.7/10
הקישוטים, עוגות היער השחור הטעימות ואפילו השלט שתליתם בכניסה לקמפינג  נתנו הרגשה מצוינת עבור נטע ועבורנו, במיוחד שטיול זה הוכתר מלכתחילה אצלנו :"טיול בת המצווה של נטע".
לא נשכח גם את היחס החם והסבלנות לכל אחת ואחד מאיתנו במהלך השבועיים.
דאגתם לכל פרט ופרט שלכאורה נראה כמו מה בכך, אך מניסיון בתחום אני חייבת לציין שניכרת השקעה מרובה הן במחשבה על המסלולים לכל הגילאים, הן בסוגי האטרקציות שבילינו בהם והן במיקומי החניונים(ב"בלה איטליה”, ששם גם בני הבכור מצא עניין).
אין ספק שגם הגיוון באטרקציות-שיט בוונציה, ביקור בארמונות,מכרה מלח, מערת קרח, טיול אופניים,מבצר אבירים...גרם לכך שהשבועיים הפכו לזמן קצר יותר- מכיוון שכנהנים הזמן עובר מהר.
ואכן כשזה נגמר לא רצינו להתעורר מהחלום ולחזור למציאות, אך החלום טבוע אצלנו בזיכרון לתמיד...
 אוהבים ומעריכים עד מאוד
משפחת לבאן
 אבי  סיגל
 אלירז נטע תומר ואביתר.
                                    מושב מאור.
 
בני משפחת לבאן
  צילמו מכתב וידאו בו הם מספרים על חוויית הטיול שלהם.
במכתב הוידאו ניתן לצפות בדף "מכתבי וידאו ממטיילים"

 
אוקטובר 2009
 
מכתב מאת נטע לבאן:
 
אוקטובר 2009
 
מכתב מאת תומר לבאן:
 
אוקטובר 2009
 
מכתב ממשפחת עמר:
 
בני משפחת עמר  
 צילמו מכתב וידאו בו הם מספרים על חוויית הטיול שלהם.
במכתב הוידאו ניתן לצפות בדף "מכתבי וידאו ממטיילים" 
 
אוקטובר 2009
 
לקח לנו בערך שבועיים לפני הטיול להחליט ולנסוע
כמובן שהפגישה עם רונן ורונית סייעו רבות להחלטה החיובית למרות שדאגו להדגיש כי מדובר במסע לא קל .
כששאלו אותנו כשחזרנו איך היה? התשובה היתה מייגע ומשגע!!!
חוויה מדהימה ומומלצת,
מושקעת ומתוכננת להפליא ,
נגישות והענות לכל בעיה ובקשה מצד הרוננים פשוט תענוג
תודה על הזדמנות להגשים חלום ובצורה כל כך מוצלחת
משפחת שמש

 
אוקטובר 2009
 
הטיול הכי כפי
בתולדת כדור הארץ
טיול קראונים מדהים עם מלא הפתעות ומלא רכבלים ,
רפתינגים  מערות קרח ,שלג, מה אין?
מדריכים מדהימים אז שוה להירשם היה כיף חיים !!!
                                      מאת: שירה שמש
 
אוקטובר 2009
 
בסוף אוגוסט, אחרי חודש עם הילדים בבית, נפלה ההחלטה:
נוסעים לחו"ל בחגים.
והפעם סוף סוף בקרוואן.
כבר כמה שנים שזה במחשבותינו, הטיול האחרון שלנו היה לפני 4 שנים כשהיינו רק עם שני ילדים וכבר אז רצינו קרוואן והשתפנו. הפעם – זהו זהו. אז צלצלנו להזמין קרוואן (אחרי בירורים רבים כמובן) וענו לנו בנימוס ובנועם בחברת "בנדנה" שבדיוק בתאריכים שלנו יוצא גם טיול משפחות של קרוואנים. רוצה להשאיר לנו פרטים והמדריכה תחזור אלייך עם פרטים? יאללה בסדר, למה לא. נשמע מה זה ואולי נלמד עוד משהו על קרוואנים בטרם צאתנו את הארץ.
הצלצול של המדריכה לא אחר לבוא. משהו בקולה ובדרך ההסבר שלה נשמע אמיתי, אמין ומושך. אבל לא יכול להיות, אמר הקול הרציונלי השתלטן של שנינו, אנחנו בטיול מאורגן? בשלב הזה לא קנינו את המושג "טיול קבוצתי" (ולא שיש לנו מושג מה זה טיול מאורגן  חוץ מהעובדה שזה ממש לא בשבילנו).
ובכל זאת תחושת בטן גרמה לי, אם המשפחה, לסחוב את כל המשפחה בסוף אותו שבוע לכרכור לראות מי הם אותם מדריכים ומה יש להם להציע. אז הגענו ונדלקנו.
כמובן שלא מיד נפלה ההחלטה.
כל קולות השלילה עלו מיד: זה לא בשבילנו, אנחנו נהנים מתכנון המסלול ומהניווט תוך כדי, מספונטניות מוחלטת של לזרום ולהתקדם בקצב שלנו, נהנים מאתגרים כמו למצוא צימר מדהים בשעת חשיכה (אחרי שהחסרנו מספר פעימות בהשלמה שנעביר את הלילה באוטו השכור).
ויחד עם כל אלה התחלנו לדמיין את עצמנו כל ערב מגיעים לחניון בשעת ערביים ובעצם מבלים בקמפינג שבועיים. אף פעם לא העלנו על דעתנו לצאת לקמפינג לבד, תמיד עם חברים, לפחות עוד משפחה. חלק מהווי הקמפינג זה הבילוי המשותף ילדים והורים עם או בלי מדורה. אז מה, נהיה לבד שבועיים? ומיד הקולות חזרו וענו – ברור. אנחנו רוצים גיבוש משפחתי ואינטימיות כמו בכל טיול קודם שלנו בחו"ל.
בסופו של דבר, הילדים עזרו להכרעה. אחרי המפגש עם רונית ורונן בביתם  הגדולים חזרו נלהבים והבהירו את העדפתם לנסוע עם עוד משפחות מאשר לבד. גם אנחנו.
דילמה לגבי טיב האנשים בכלל לא היתה. אחרי שפגשנו את רונית ורונן וגילינו שהם באותו ראש שלנו והם עורכים מפגשי הכרות כאלה עם כל המשפחות – לא היה לנו ספק שמי שיחליט להצטרף אליהם כנראה יהיה גם בראש שלנו ונהנה עם מי שיגיע.
והיום, חודש אחרי הנחיתה, אנחנו מלאי זכרונות נפלאים. עדיין מתרפקים על החוויות ביננו ועם אחרים. משוויצים בסרט ומקווים שהוא מצליח להעביר את מה שעברנו באמת. טיולים קודמים התפוגגו ישר איך שנכנסנו לשגרה, הטיול הזה היה באמת מיוחד במינו. הילדים ממשיכים לדבר ולהזכר בהקשרים שונים, גם מיה בת השנתיים.
בסופו של דבר נסענו בלי מפה ובלי שטרחנו לדעת מתי נהיה איפה. שינינו גישה. פינוק אמיתי שמישהו מארגן בשבילך את כל סידורי ההרשמה, קניית כרטיסים, לחמניות והפתעות כל בוקר ואנחנו פנויים לגמרי לכיף ולמשפחה (וגם לסידור ונקיון הקרוואן: אצל מי המטאטא?).
לקח לנו יומיים להסתגל – בעיקר לי, אם המשפחה. מקלחות ציבוריות זה קונספט שידעתי מראש שאצטרך להתרגל אליו ולזה הכינו אותי גם רונית ורונן. אז כשיודעים מראש מקבלים את זה בקלות יותר ובאמת אחרי יומיים של התאקלמות וארגון ארונות הקרוואן כדי שהבלאגן לא ישתלט עלינו  - התחילה ההנאה במלואה.
החברה הוסיפה לכולנו, ילדים ומבוגרים. האנשים נפלאים, באמת אחד אחד. לילדים היה מגוון רב והיו חיבורים יפים ומעניינים בין כל הגילאים.
לסיכום, מה נאמר? עדיין אין סיכום מבחינתינו, כאמור אנו עוד נהנים מזכרונות ומשוויצים שוב ושוב בסרטון שרוננית* הכינו עבורנו במקצועיות רבה. הספקנו להפגש עם כולם ומחכים בקוצר רוח למפגש הבא.
* מצא חן בעינינו הקיצור רוננית, מה גם שהוא תואם את המציאות לגמרי – הזוג הזה פשוט משלימים זה את זה בהרמוניה וכך גם הטיול מתוקתק עד הפרט האחרון, האחת דואגת לילדים ולפרטים הקטנים של המסלול והשני גוזם עצים שחס וחלילה לא ידפקו את גג הקרוואן ומכייל GPS-ים וביחד הם תומכים זה בזה ובכולנו עד השעות הקטנות של הלילה.
 
פשוט חוויה
תודה מקרב לב
נירה ודרור זליכה
והילדים לירז (9), עומר (6.5) ומיה (2)
 
 
אוקטובר 2009
 
אבי ברסלר- מנכ"ל בנדנה קרוואנים ובני משפחתו 
 צילמו מכתב וידאו בו הם מספרים על חוויית הטיול שלהם.
במכתב הוידאו ניתן לצפות בדף "מכתבי וידאו ממטיילים"
 
ציטוטים ממכתב הוידאו:
"זו הפעם הראשונה שאנחנו כמשפחה יוצאים לטיול קבוצתי עם משפחות אחרות שלא היכרנו לפני כן. תמיד יצאנו במסגרת של חברים מוכרים או לבד."
"היה לי חשוב מאוד לקבל חווייה של Fun הנאה, חופש. רציתי הנאה נטו, הנאה מרוכזת ישר לוריד."
"אתם מכירים את התחושה הזו שבא לכם טוב? זהו- ככה זה היה לי."
"יום אחרי יום, אירוע רדף אירוע. שטף האירועים, הבחירות הנכונות, התמהיל בין מאמץ לבין רגיעה, בין פעילויות למבוגרים לפעילויות לילדים... כל יום חשבתי ככה- אולי זה יום השיא, אולי מחר לא נוכל לשחזר את זה? אבל כל יום מביא איתו שיא חדש."
"לדברים טובים מתרגלים מהר- ודברים נוחים נעימים לנו- והתרגלתי מהר. נהניתי מכל רגע שלא הייתי צריך לדאוג לכל המנהלות."
"יום אחרי יום רונית ורונן מתגלים כמדריכים בלתי נילאים. כמו אוניה שוברת קרח הם מקלפים את המחסומים והמחיצות. בידיים בוטחות הם מובילים טיול לחווייה מדהימה. שלב אחרי שלב בלי נפילות- צועדים, מתקדמים וזה ממש ראוי להערצה- הצורה הזו שהם עושים את זה. זה לא במקרה- אני יודע שהם מתכננים את הטיול לפרטי פרטים בצורה מאוד מאוד מקצועית. כל ההתנהלות, כל ההתנהגות, כל ההבנה האנושית, רוחב הלב, הנעימות- כל זה משדר רק דבר אחד:מקצוענות, מקצוענות, מקצוענות!"
אני  מודה לרונית ורונן ולכל חברי הקבוצה- החברים הטובים שהיו לנו שנטלו חלק בחווייה הבלתי נשכחת הזאת שלנו. תודה."
   
מכתב הוידאו המלא- בדף "מכתבי וידאו ממטיילים"

 
 
מכתבי מטיילים יולי 2009
יולי 2009
לרונית רונן ושגיב המקסימים
אני כותבת מכתב זה ונזכרת בחויה המדהימה והמרתקת שעברנו איתכם בטיול זה...
הנופים המדהימים, האטרקציות המיוחדות, החברה והחבר'ה...
הכל תיקתק בנועם וברוגע, כל קורדינאטה הצדיקה את עצמה. כל אחד יכול היה למצוא את עצמו ולעשות דברים שהוא אוהב ומעדיף.
האפשרות של הביחד וגם לחוד היתה פשוט נהדרת!
תודה על הכל ובמיוחד על האירגון הנהדר
והצחוקים שלא נגמרו...
באהבה
משפחת לביא
אסנת רוני עידן שני שקד
 

ניתן לצפות במכתב וידאו של משפחת לביא
במכתבי וידאו ממטיילים

 
יולי 2009

לרונית ורונן
רציתי להגיד תודה רבה על טיול כזה מדהים שהוא חויה של פעם בחיים.
בזכותכם היה לנו כיף מאוד:
הקרוון היה מאוד מגניב
הקמפינגים היו מאוד כיפים
ואתם- המדריכים הייתם מעולים פשוט!
לא התחרטתי אפילו לרגע אחד שיצאתי לטיול הזה.
היה פשוט כיף כיף וכיף!!!
תודה ענקית
עידן לביא
 
 

יולי 2009

מכתב משני לביא:
 
 
 

 

יולי 2009

לרונן ורונית החמודים,

הייתם מדריכים מעולים
ולכן לא אשכח אתכם לעולמים
בזכותכם חויתי
את החויה הגדולה בחיי
וסיפרתי את זה לכל חברי
אני נהנתי בגרדה-לנד, בשיט וברפטינג
וכמובן, נהנתי בכל הארמונות שהיינו
 
תודה לכם מקרב לב,
                       שקד לביא.
 

יולי 2009

נתחיל מהסוף – טיול הקרוואנים שעשינו היה חוויה מעולה עבורנו. נקודה.

אז ככה. משך שנים קינן בי הרצון לעשות טיול קרוואנים משפחתי עם הילדים. הרעיון הזה ניבט בי עוד מהתקופה לאחר הצבא,  כשטיילתי באירופה בתוך אופל קדט סטיישן שבה חיינו וטיילנו. כבר אז הסתכלתי בקנאה באותם בעלי טרנספורטר שישנו בניחותא ברכב.
וכיום, נשוי עם בן ובת בגיל העשרה, לאחר טיולים וחיים בעולם הרחב, הזדמן לנו לחיות את החלום ולממשו כטיול בת מצווה.
     לא אומר שלא היו היסוסים, הסתיגויות מהתנאים הספרטניים, הלינה המשותפת, סיר הלחץ שבו עלינו לשרת את עצמנו, לקום בזמן, לבשל, ועוד פעולות שחורגות מההגדרה של חופשת פינוק. היו,, היססנו!!
אך – למרות ההיסוסים החלטנו לעשות זאת. ההחלטה לעשות טיול קרוואנים היתה כרוכה אוטומטית בכך שהדבר יהיה מאורגן ושבעלי ניסיון יובילו אותנו, והבחירה נפלה על רונית ורונן גילבוע.
     לדעתי – זו היתה אחת ההחלטות הטובות שעשינו. מרגע שיצרנו קשר עם רונית, היא "עטפה" אותנו בידיעותיה בניסיונה ובהכנות השונות – כך שהיינו מוגנים ושלווים. רונית אירגנה פגישת היכרות עם כל משתתפי הטיול והמחיצות נשברו עוד לפני התחלת הטיול.
     בטיול עצמו רונן ורונית היו איתנו לאורך כל שלביו. החל מקבלת הקרוואנים, עבור ללחמניות שהוגשו לנו השכם בבוקר, דרך הנחיית הטיולים וההגעה בזמן לכל האתרים הרלוונטים (עם קרוואן קל להתבלבל או לאחר – ואזי התורים ארוכים,,,), דרך הגעה לחניונים ללא תקלות וסריטות וכלה בשעת לילה מאוחרת לאחר שווידאו שכולנו מסודרים. בכל התקופה לא הצלחתי להבין מתי רונית ורונן ישנים – הם היו ערים אחר חצות כשהלכנו לישון וערים בשבע בבוקר עם לחמניות טריות ושקיות ברכה לכל משפחה. מוזר ,,,
     הטיול עצמו היה מאתגר והכיל מרכיבים לכולם – הילדים נהנו בעיקר מהשלג בהרים ומפארק השעשועים בגארדה, המבוגרים מהנוף המרהיב של האלפים, מהאפשרות לעשות "על האש" כל ערב, ומהאתגרים של טיפוס 700 מדרגות במערת קרח ועוד. כל אחד מצא את עצמו בטיול.
מעל לכל שרתה אווירה טובה וחברית בין כל המשפחות שהשתתפו בטיול וכאן אני נותן קרדיט לרונית ורונן גלבוע על השקעתם ופועלם.
בברכה, אריה ומשפחת תמם
 

יולי 2009
ברצוננו להודות לרונית ורונן על שהגשימו את החלום שלנו לטייל עם קראוון
רצינו לשלב טיול שהוא גם ביחד אבל לחוד ופה היתה לנו את האפשרות לעשות את זה.
לא היינו צריכים לדאוג לשום דבר הכל היה מאורגן ומסודר
כל בוקר מקבלים את המסלול עם מפה וקורדינתות לGPS
המסלול היה מאוד יפה עם הרבה אפשרויות לכל הגיליים
ואם רצינו לנסוע למקום אחר היינו מקבלים הסברים מדוייקים איך לנסוע ולאן. תמיד ענו על כל שאלה ובקשה בסבלנות ותשומת לב רבה.
ביום נסענו ובלילה תמיד היינו חונים בחניונים מדהימים.
ובבוקר מתעוררים עם משלוח לחמניות טריות(שרות שהייתי רוצה להמשיך גם אחרי הטיול)אחרי שחזרנו היה קשה להתרגל לרעיון שהלחמניות לא יגיעו עם רונן אלא צריך ללכת לחנות לקנות לבד.
בהתחלה היה חשש לנסוע עם אנשים שלא מכירים אבל במהרה כולם התחברו והיו כמו משפחה אחד גדולה . האנשים בקבוצה היו נהדרים. 
לסיום אנו מודים לכם מאוד מאוד על החויה ועל על שהגשימתם לנו את החלום
ליאורה ואיציק- או בשמו החדש "פיציק"
 
יולי 2009

קטעים מתוך יומן מסע של שקד- בת 12
"היום קמנו בשמונה בבוקר אכלנו קורנפלקס חדש וטעים ויצאנו בדרך מהממת על האלפים.
כשהגענו עלינו על 3 רכבלים ורק אחרי 45 דקות הגענו למקום שבו נכייף. היתה שם ירידה ממש גדולה וכיפית והמון סוגי מזחלות! עשיתי את הירידה המון פעמים וכל פעם עם מזחלת שונה. ניסיתי לרדת את הירידה עם אמא על אותה המזחלת אבל התהפכתי ואמא המשיכה לה לבד. התגלשתי גם עם תמר, הצלחנו יחד לעשות את הירידה ממש מהר וגם הצלחתי לכוון את שתינו. כשסיימנו להתגלש עלינו למסעדה למרקים ואכלנו שם...מרק."
"החניון הזה גדול ויש בו בריכה, פארק משחקים, שולחנות פינג פונגשקד, אגם גדול ועוד המון דברים כיפים שאפשר לעשות בו. בערב עשינו קידוש ואכלנו "על האש". היה מאוד כיף וטעים. רק ב-1 בלילה אנחנו הלכנו לישון כי כל הילדים שחקו יחד בג'ויסטיק. היה לי ממש כיף ונעים."
"היום כל אחד בחר לאן ללכת ולאיפה. אני בחרתי לנסוע לפארק החבלים עם מארק ואבא שלו. כשהגענו שאלו אותנו איזה מסלול אנחנו רוצים לעשות ובחרנו את הבינוני. הוא היה די קשה אבל מאוד נהנתי. בערב אכלנו שוב "על האש" וכמו תמיד היה נעים וטעים."
"המגלשות האלפיניות זה מן מגלשות כאלה שעולים עליהם ברכבל ויורדים במין מזחלת שאתה יכול לעצור בכל זמן. זה היה מאוד כיף."
"...רצנו למופע בזים מהמם. היו שם כמה מאלפות בזים שעשו טריקים מגניבים איתם ומאוד נהנתי. עכשיו אנחנו בדרך לאכול את אחד השטרודלים הכי טעימים באוסטריה..."
"היום קמנו מהמיטות בפעם האחרונה והתחלנו לארוז ולנקות את הקרוואן וזה היה עצוב. היום אנחנו מחזירים אותו וישנים בבית מלון. מחר בצהריים נטוס בחזרה לארץ, שזה גם משמח אותי וגם מעציב... לא חלמתי שכך יראה טיול הבת מצוה שלי (לטובה) ואני  מודה לרוננית על הטיול המושלם הזה וגם לחן ואמא שלי שעשו הכל כדי שיהיה כזה!"
 

יולי 2009

משפחת אלירז – השתתפו בשני טיולים: טיול אוקטובר 2008
וטיול יולי 2009  מכתב וידאו של משפחת אלירז נמצא בדף מכתבי וידאו ממטיילים אליו ניתן להגיע דרך התפריט הראשי.
 
להלן חלק מדבריהם של בני משפחת אלירז- ציטוטים מתוך מכתב הוידאו :
"אנחנו עשינו שני טיולים בעשרה חודשים האחרונים... הטיול הראשון היה כל כך מוצלח מבחינתנו שפתאום יום אחד בא לנו לעשות את זה עוד פעם...
הטיול היה ממש ממש מוצלח מכמה סיבות. אחת- היא שבאמת רונן ורונית דואגים לכל הדברים מסביב ואתה יכול להנות נטו עם המשפחה שלך ועם המשפחות האחרות. מהבוקר הכל זורם בכיף. עושים דברים מאוד יפים, רואים מקומות מאוד יפים- אתרים גם למבוגרים וגם לילדים.
     מהרבה שיחות עם אנשים שנסעו לבד ועם קבוצה, עם מסלול ובלי מסלול- זו בעיננו הדרך האולטימטיבית לטייל ככה.  אתה גם עם הקבוצה וגם לחוד. כשהתחשק לנו לעשות משהו לבד- קבלנו את כל התמיכה...זה טיול קבוצתי ולא טיול מאורגן. אתה עושה מה שאתה רוצה ומקבל את כל התמיכה של הקבוצה שזה מאוד נעים ככה לנסוע.
     מבחינה חברתית – כנראה שזה לא מקרי- בשני הטיולים היו לנו אנשים ממש טובים, היה לנו כיף לשבת איתם וגם לילדים היה חברה.
יש הרבה משפחות שאומרות: "בואו נטייל לבד. למה אנחנו צריכים קבוצה? למה אנחנו צריכים מדריכים? אולי חושבים שזה יעלה יקר? כל מיני שיקולים כאלה. אנחנו באמת גם התלבטנו- בעיקר לפני הטיול הראשון- לא כל כך ידענו- ובדיעבד זה טיול מנצח.
     אם היינו נוסעים לבד- אין סיכוי שהיינו נהנים ככה. בעינינו זו המתנה. זה טיול מנצח. הכל דופק כמו שעון שוויצרי. נטו פאן. טיול מעולה. אנחנו ממליצים בחום."
 

 
מכתבי מטיילים אפריל 2009

אפריל 2009

לרונית ורונן היקרים,
לאחר שיחות ארוכות ומרתקות עם רונית על חווית הטיול בקרוואן, החלטנו לצאת לטיול קרוואנים למרות כל החששות. איך תהיה הקבוצה? מה לוקחים? איך אורזים כל כך הרבה דברים? ומה פתאום מבשלים בחופשה? האם יהיה נעים בקרוואן? איך נסתדר עם שני ילדים קטנים? האם המסלול יתאים לילדים? ובכלל איך מתנהלים עם קרוואן? הכל היה זר.
על כולן קיבלנו מענה אדיב וסבלני.
לאחר התלבטויות ארוכות החלטנו להצטרף אל הזוג המקסים. מה כבר יכול לקרות? רק טוב, אבל אז לא ידענו עד כמה.
השירות שקיבלנו היה מעל ומעבר: זה פשוט לא יאמן איך רונית ורונן דאגו לכל הפרטים הקטנים. התחושה הייתה שלאורך כל הטיול מישהו חשב איך לגרום לנו להנות וכמה שיותר. הם היו שם בשבילנו ביום ובלילה. סייעו בכל דבר אפשרי שביקשנו ושלא הספקנו לבקש. היו רגישים מאוד לצרכים של כל אחד מחברי הקבוצה. רונן ורונית הם גם מדריכים מעולים, עם הרבה מאוד ידע על ההיסטוריה ועל כל האתרים. הרבה פעמים הרגשנו שהם שם רק בשבילנו, ממש כמו מדריך אישי.
כשבקרוואן נדלקה נורית, רונן לא עזב אותנו לרגע ומיד ללא כל התלבטות נסע איתנו לצורך בדיקת העניין. כש"אבדנו" בזלצבורג רונן לא ויתר עד שמצא אותנו ובדרך אף לקח אותנו לגני מירבל.
סיכום החוויות שעברנו:
מפגש ראשון עם הקבוצה/מרגש ומלווה בחששות, מיד גילינו שאין מה לדאוג.קבלת פנים במינכן/ חמה ולבבית, ממש כמו לפגוש משפחה קרובה.נסיעה לאתר הקרוואנים/ רגועה ובטוחה (כולל כיסאות בטיחות לשני ילדנו).קבלת הקרוואנים/ מסודרת ומאורגנת, והסרט הורוד "קנה" את ליהיא (חשיבה מדהימה). חניוני הקמפינג/ נקיים, מסודרים, פשוט "מתוקתקים". האתרים/ מעניינים, מיוחדים, מהנים ומותאמים לכל הקבוצה. חייבת לציין את הטיול טבע בשוויץ שהצלחתם לשלב ברגע האחרון – ועל כך אני מודה.
 
תודה שהייתם שם בשבילנו
לעולם לא נשכח אתכם ואת הטיול המדהים.
באהבה,
אורלי ואילן
 
 
וכמה ממילותיה של ליהיא כפי שהיא ניסחה אותם:
תודה על המתנות שנתתם לנו בטיול הקרוואנים
נהנתי להאכיל את הברווזים וגם מפארק המים
למרות שקיבלתי מכה בסנטר
הטיול היה כייף חיים
תודה על כל הטיול שעשיתם לנו
אוף... בא לי עוד טיול קרוואנים
באהבה מליהיא בת ה- 5.5
 
 
אפריל 2009

טיול  קרוואנים בר/בת מצווה של גיא ורותם
אז מה היה לנו: החלטנו לצאת לטיול קרוואנים לחגוג את הבר מצווה של גיא והבת מצווה של רותם וכמובן יש את האח השלישי ארז שלא יכולנו להשאיר בארץ ומצאנו את הפיתרון הטוב ביותר טיול קרוואנים - ואז יש את החיפוש המתמיד איפה הכי זול ולא תמיד הכי טוב ומצאנו את הכי הכי טוב וגם במחיר המתאים ביותר למשפחתי.
רונית גלבוע שתכננה טיול מדהים עם משפחות מדהימות שתוך זמן קצר נצרו יחסי שכנות טובים הילדים מצאו מכנה משותף והטיול זרם באופן טבעי טוב, מיוחד, מענין וכל מה שאתם חושבים.
ואיך אפשר בלי המוציא לפועל רונן גלבוע כן הבעל התומך שעובד 24 שעות ביממה נמצא בכל מקום לעזור מכייל הGPS מתקן עושה על האש ופשוט הרוח של הטיול.
אני רוצה להודות לרונן ורונית גלבוע המכונים קוקי ומוקי(אהבה)
על טיול מדהים אשר יחרט בזיכרון שלי וילדי עוד הרבה שנים.

תודה על הכל
גיא רותם ארז
אבא אורי
 
 
 
 
 
אפריל 2009
לרונית ורונן,
הצטרפנו לטיול בספונטניות מוחלטת ולרגע אנחנו לא מצטערים!
בשבילנו היתה זאת פעם ראשונה בקרוואן והחשש היה גדול.
אך אתם בארגון המופתי שלכם הצלחתם להמיס כל חשש, לענות על כל שאלה ולהפתיע בכל יום מחדש.
תשומת הלב שלכם לכל פרט ופרט, המענה האישי לכל אחד מחברי הקבוצה מגדול ועד קטן ראוי להערצה.
בזכותכם החווייה היתה פשוט מושלמת.
תודה על חופשה נפלאה, הזכות להכיר אנשים מיוחדים ולהפוך למשפחה אחת גדולה.

מבטיחים לשמור על קשר ומחכים לטיול הבא!

משפחת פולק
חגי, ענת, אדוה, גל, יובל, נבו
מתן
 
 
אפריל 2009
לרונית ורונן
מאוד נהננו איתכם בטיול!
בכל יום הגענו למקומות שונים ומעניינים ושמענו מכם הסברים מרתקים.
אהבנו שבכל בוקר קבלנו הפתעה מיוחדת ושנתתם לנו תשומת לב.
הקרוואן היה נפלא וכיף היה לישון בו.
תודה רבה על כל הטיול, על הארגון ואנחנו מאוד שמחים שיצאנו איתכם!
 מחכים לטיול הבא!!
יובל ונבו פולק
מתן.
 
 
אפריל 2009
לרונית ורונן היקרים
מכל החוויות שלנו כמשפחה הצלחתם להעניק לנו את החוויה מספר אחת. יש לנו כל כך הרבה דברים טובים לספר עליכם ולהמליץ. אנחנו לא יודעים אפילו מאיפה להתחיל. פשוט בגלל שאין דברים כאלה!
הידע, המקצועיות, האישיות שלכם, ההשקעה העצומה - הכל ביחד.
אותנו קשה להפתיע ואתם הצלחתם ובגדול. שאפו!
קשה לנו לבטא במילים את ההערכה שלנו לרונית ולרונן וקשה לנו לסכם במילים את החויה- מדהים!
ממליצים מכל הלב לטייל בקרוואן, לטייל בקבוצה בקרוואן ולעשות את זה רק , אבל אך ורק עם רונית ועם רונן.
משפחת מילשטיין
יוסי מרינה
רענן אריאל ורחלי.
 
 
בתפריט הימני באתרינו נמצא לינק -מכתבי וידאו 
שם תוכלו לראות את יוסי מילשטיין מספר על הטיול !
 
אפריל 2009
מזה כמה שנים יושב לי בראש הרעיון לטיול קראוונים משפחתי בחו"ל. השנה התאפשר סוף סוף להוציא את הרעיון לפועל. אחרי חיפוש קצר באינטרנט הגעתי לאתר “CAPMERS” -- לרונית ומכאן והלאה הכול זרם.
נתחיל מהסוף – הייתה חוויה יוצאת דופן ומיוחדת לכל המשפחה ולמרות הצפיפות וחוסר הנוחות לפעמים אנחנו שוקלים לחזור לטיול שכזה וממליצים לכל מי שמעוניין בסוג כזה של טיול – לכו על זה. תחילה היו חששות (בכל זאת פעם ראשונה – קראוון ...) אך אחרי כמה שיחות עם רונית ומכוון שאין לנו ניסיון בסוג זה של טיולים ,הוחלט לצאת לטיול בקבוצה מאורגנת.- מומלץ במיוחד למטייל ה"טירון" בקראוונים.             
מאד "התאכזבנו" כשגילינו שהטיול לא מאורגן אלא קבוצתי, הארגון היה בלוגיסטיקה (דבר שמקל מאד – ומפנה זמן להנאות שיש בטיול שכזה) ולכל משפחה היה חופש לבחור לטייל עם הקבוצה או לצאת למסלול נפרד.מומלץ לנסות –בטוח שתיהנו.
לרונן ורונית :
תודה שעשיתם  לנו את "החיים קלים" – החל מהטיפים שקיבלנו מכם לפני היציאה לטיול דרך מכשיר ה – GPS שסיפקתם לכל אחד מהמשתתפים,הזמנת החניונים מראש, והסברים מפורטים בכל אחד מהאתרים שביקרנו, ועוד.

מוקישו,רותי,ענבר,ספיר ורביד דהן
קבוץ אייל
 
אפריל 2009
* את הטיול צייר עידו שפירא- בן 10.5

ומצטרפת משפחת שפירא בהערכה:
לרונית ורונן
תודה על חוויה בלתי נשכחת
משפחת שפירא
 
 
 
 
את הטיול צייר עידו בן 10.5
 

מכתבי מטיילים אוקטובר 2008

אוקטובר 2008
טיול קרוואנים סוכות 2008
 
הנחה 1 – אנחנו לא אוהבים טיול מאורגן
אף פעם לא יצאנו לטיול מאורגן (איפה זה 'אורגן' על המפה?). תמיד תכננו, קראנו חומר, בנינו מסלול, שכרנו רכב, מצאנו מקומות לינה וניווטנו לבד (ז.א. זוגתי תכננו, קראנו חומר, בנינו מסלול וכו', ואני ניווטנו). אולם הפעם, עקב שלושה וחצי ק"ג צעקניים המחוברים לפחות לשד אחד נבצר מזוגתי לתכנן ולכן החלטנו להצטרף לטיול מאורגן. כמה "התאכזבנו" לגלות שהטיול הזה לא היה, כמו שאומרים ביפנית – מאורגן, אלא קבוצתי. הארגון הוא רק בפן הלוגיסטי ולכל משפחה (ואפילו לכל חלק במשפחה) היה חופש פעולה מוחלט (לא כולל שמוש הדדי בשירותים).
הנחה 1 מופרכת.
 
הנחה 2 – לא רוצים לצאת לטיול עם אנשים זרים
מי שטייל כבר ודאי יודע שחבר טוב הוא לא תמיד חבר טוב לטיול וקשה מאד למצוא שותפים מוצלחים לטיול. לשמחתינו, רונן ורונית (להלן רוננית) ניחנו בחוש טוב לאנשים, ולאחר סינון עדין הכולל פילטר פחמי, אולטרה סגול ואוסמוזה הפוכה, נותרנו ארבע משפחות. החיבור היה מהיר וכלל סיר מרק עוף, 2 ק"ג קבבים, 2 סטקים לאדם ושלוק אחד של שנפס שלאחריו כבר התקשרנו הביתה לשנות את הרכב היורשים.
הנחה 2 מופרכת.
 
הנחה 3 – טיול קרוואנים הוא יקר ומסורבל
אז ככה: לא ולא (לאו דוקא בהתאמה) ולהלן ההסבר:
יקר - נכון שקרוואן עולה יותר מרכב אולם אם נחשב גם את עלות הלינה, ואת החיסכון באוכל אזי המחירים משתווים.
מסורבל – למרות כל ההגזמות ברשת, חיבור לחשמל, מילוי מים, ריקון מים אפורים, ניקוי שירותים ושאר חברים נמשכים בין 10 ל-15 דקות בלבד (כולל מע"מ).
הנחה 3 מופרכת.
 
הנחה 4 – אנחנו לא נוהגים לכתוב המלצות
כשמגיע אז מגיע!!!
אין טעם לכתוב את הכל כי זה יהרוס לכם את החוויה. פשוט תנסו. שווה כל שקל (או אירו, תלוי בברוקר שלכם). נכון שיש הוצאה נוספת בהתחלה, אולם יש 100% ניצול של כל יום (וגם 100% ניצול של האשראי מהבנק).
ולא לשכוח דבר נוסף – להתעקש לצאת עם רוננית ולא לוותר ...
– ושיביאו את בנם איתם J.
הנחה 4 מופרכת.
 
יובל, אופיר, מלי ועמית נגדימן
 
אוקטובר 2008
היה לי כיף בטיול:
היה לי כיף שהתגלשנו במגלשות שלג.
היה לי כיף בקרוואנים שלנו.
היה לי כיף בטרמפולינה.
והיה לי כיף במגלשות האלפיניות.
בקיצור היה לי כיף בכל הטיול הזה, ובעיקר בעיקר בעיקר במגלשות האלפיניות.
אני רוצה להודות לרונן, רונית ושגיב – מאד נהניתי איתם ואני מחכה לטיול הבא.
 
ממני אופיר נגדימן
בת 6 וחצי
 
אוקטובר 2008
לרונית ורונן
 
לא מזמן שבנו מטיול הקראוונים ומה שמעסיק אותנו בעיקר מאז זה...המחשבות על הטיול הבא, שיגיע בשאיפה כמה שיותר מהר.
לפני הטיול הנוכחי היו לנו התלבטויות כאלה ואחרות האם לצאת לטיול קראוונים? האם בקבוצה של מספר משפחות? האם להיעזר במדריכים?
אנחנו שמחים מאוד שהחלטנו לבסוף להצטרף לטיול. מבחינתנו זו היתה חוויה נהדרת וקסומה שלא מפסיקים להיזכר בה.
הטיול היה מאורגן בצורה מושלמת מהרגע שנחתנו בשדה התעופה מינכן ועד שחזרנו הביתה. הכל "תיקתק" כמו שכתוב בספר. האוירה בטיול היתה נעימה וניצול הזמן היה יעיל מאוד.
מסלול הטיול היה מרתק.
כמו כן הטיול הותאם לכל המשפחות המשתתפות בכך שהאתרים שביקרנו בהם היו מכל הסוגים.
הילדים נהנו מפארק אירופה, קונילנד, פארק המים, מופע הציפורים, המגלשות האלפיניות ועוד... המבוגרים גם נהנו מהאטרקציות של הילדים וגם מהארמונות, הטירות, המוזיאונים והנוף המדהים של מסלול הטיול.
ולגבי רונית ורונן:
תודה שעשיתם לנו את "החיים קלים" בכך שהטיול היה מתוכנן ומאורגן לפרטי פרטים החל מרשימת האריזות בבית, דרך G.P.S שמכוון כבר מהנקודה הראשונה, למכשירי הקשר בקראוונים ועוד ועוד.
בשל כך יכולנו להנות נטו מהטיול מבלי "להתקשקש" במנהלות כי הכל היה סגור ומטופל לפרטי פרטים.
 
לכן אנו ממליצים בחום לכל מי שקורא את הדברים הללו ומתלבט האם להצטרף לטיול קראוונים עם רונית ורונן לא לחשוב פעמיים "וללכת" על זה, ההנאה והצלחת הטיול מובטחים.
ויש גם סיכוי גדול שתפגשו אותנו באחד הטיולים הבאים.
 
משפחת אלירז
 
אוקטובר 2008
לרונית ורונן שלום!
 
רציתי להגיד שמאוד נהניתי בטיול קרוונים, והכל בזכותכם וההדרכה שלכם.
מהמקומות שהיינו אני הכי נהניתי בפארק מיים (אלפמרה) ובפארק אירופה.
הקרוואן היה נפלא והקמפינגים היו מאוד כייפים.
נהנינו מהפעילויות וההדרכה.
ובקיצור שווה לצאת לטיול וכמובן עם רונית ורונן.
אז..... תצאו כי זה כיף
 
ושוב תודה רבה ענקית לרונן ורונית.
באהבה שחר אלירז
בת 10
 
 
אוקטובר 2008
לרונית ולרונן
 
היה כיף מאוד בטיול קרוונים.
במיוחד נהניתי בפארק אירופה - מהרכבות הרים הגבוהות.
והיה כיף במגלשות האלפיניות, באלפמרה, ללכת ברגל באלפים ובקיצור הכל היה כיף.
לישון בקרוון זה כיף אפילו שטיפה צפוף.
האוכל שבישלנו היה מאוד טעים חוץ מהמעדני ג'לי בכל מיני צבעים מוזרים שיש שם.
תודה על ההדרכה שלכם ועל הארגון וגם על זה שהבאתם את שגיב אתכם.
ותמשיכו להיות איתנו בקשר
אוהב, נמרוד אלירז
בן 8
 
 
אוקטובר 2008

לרונית ורונן
 
הייתם מדריכים נפלאים.
היה לי ממש כיף אתכם בטיול קרוונים.
נהניתי מהפעילויות ומהקמפינגים.
אני מחכה כבר לטיול הבא
 
באהבה עופרי אלירז
בת 8
 
 
 
אוקטובר 2008
לרונית ורונן
 
אל הטיול יצאנו בחששות ובצפיה גדולה למרות ההכנות והשיחות הרבות. טיול שכזה לא נעשה פעמים רבות.
טיול זה מהוה אתגר חברתי ומשפחתי לכל המשתתפים.
אך למרות החששות הגדולים הטיול האירגון והקארוונים עמדו בכל הציפיות.
 
האירגון מצד רונית ורונן פשוט מעולה וללא שום תקלות.
הביקורים באתרים השונים והמגוונים איפשרו הנאה גדולה וריתקו את הילדים בכל שכבות הגיל ואת המבוגרים ונעשו במינון הנכון.
סבלנותכם ורצונכם שכולם יחוו את הטיול בדרך הנוחה להם נעשתה על הצד הטיוב ביותר.
ועל כך-
תודה על שהענקתם לנו חופשה אמיתית בתוך המשפחה וביחד נעשנו משפחה אחת גדולה.
משפחת רוזן
לאה אריה נטע ספיר
 
אוקטובר 2008
משפחת גלבוע המקסימה !
 
אין מילים בפינו להודות לכם על הטיול הנהדר שארגנתם עבורינו. בהתחלה בכוונתינו הייתה להיעזר בכם רק לצורך ארגון מסלול הטיול כמו גם עצות לוגיסטיות. זו הפעם הראשונה שאנו יוצאים לטיול קרוואנים והחששות היו רבים.
 
כבר ברגע הראשון נוצר קשר טוב אתכם ומיד, ניתן היה לחוש את הרצינות והכנות שלכם לעזור בכל דבר, ולספק מסלול שיענה על הדרישות של כל המשתתפים (עד כמה שאפשר).
 
בדרכיכם המיוחדת, עם המון רגישות הצלחתם לנווט כך שכולם יהיו מרוצים, כל אחד מצא במסלול את הדברים אותם רצה, ויחד עם זאת לא נפגעו הרצונות של המשתתפים האחרים. בסופו של דבר הצטרפנו לטיול המאורגן כפי שהצעתם לנו בחום רב ורצון כן, ולא התאכזבנו .
 
ההחלטה אכן נלקחה, הצטרפנו לקבוצה שבדיעבד הייתה נהדרת, מאוד מגוונת מבחינת גלאי הילדים וההורים הטיפוסים. כבר ביום הראשון להגעתנו מאוד התרגשנו לקבל את האס אמ אסים בהם התעניינתם לשלומנו.
 
התלהבנו מאוד מהאלבום שארגנתם לכל משפחה לפי מסלולה. אהבנו מאוד את הלחמניות החמות שהגיעו כל בוקר בצירוף המסלול של אותו יום עם מכתב קטן אישי לכל משפחה. אילו הדברים הקטנים שעושים את הטיול למיוחד ומשודרג יותר. לאורך כל הטיול הרגשנו כמה אתם מנוסים מאוד בארגון הלוגיסטי ברמתו הגבוהה מאוד (מכשירי קשר, GPS וכו) כמו גם הכרה מצויינת של המסלולים השונים ומציאת אלטרנטיבות במקרה הצורך (אי הפרחים, שטרסבורג ).
 
הגיוון היה מעולה, המסלולים מעניינים ומאתגרים מאוד (במיוחד אותי, שכפי שכבר למדתם קשה לי להתמודד עם מקומות גבוהים אבל הצלחתי, אומנם בקושי, לעבור את המכשול ). מצד אחד ניצול הנופים היפים של אוסטריה, שוויץ וגרמניה ( שלג, מפלים, קניונים, נופי טירול, מערת קרח, יער שחור וכו) מאידך אטרקציות לילדים (פארק מים, פארק אירופה, קוני לנד, מגלשות אלפיניות, מזחלות שלג, מופע עופות דורסים, החלקה על קרח, טיול אופניים וכו ). השכלתם לשלב בין הנושאים השונים בצורה טובה ומגוונת ברגישותכם הרבה אף "לערבל " בין האנשים השונים כך שהטיול יהיה מהנה לכולם.
 
ארוחות הערב המשתפות הסיפו נופך מיוחד ומאחד בין המשפחות, וכל אחד יכול היה לשלב ולהשתלב כרצונו. בזכות התכנון הקפדני שלכם יכולנו לנצל את הזמן שעמד לרשותינו באופן הטוב ביותר ולהספיק, לראות ולהנות ממגוון אדיר של דברים.
 
כולנו חזרנו מרוצים ועם טעם של עוד הן מהחוויה של הקראוון, שבעזרתכם לא היה כ"כ קשה להסתגל, הן מהטיול והמקומות והחוויות שחווינו כמו גם ובעיקר מחברתכם הנעימה מלאת הרגש והתחשבות שתרמה רבות להצלחת הטיול.
  
תודה על הכל
בהצלחה בהמשך
מקווים לשמור על קשר
 
 
משפחת וייסמן
 
 
 
 
אוקטובר 2008
לרוננית,
(לרונן ורונית)
היה לנו ממש כיף בטיול לאירופה.
תודה על הכל
על המאמצים
על ההכנות
על ההתחשבות
ועל עוד מליוווון דברים!
אנחנו לא חושבים שהטיול היה יכול להיות יותר כיפי,
הדברים היו בדיוק בשבילנו ונהננו כל יום הכי שאפשר, אנחנו בטוחים!

הימים שאכלנו ביחד כל הקבוצה היו טעימים ומצחיקים מאוד
החברה בטיול היתה ממש נחמדה. (:
 
בהתחלה בכלל רצינו לצאת לבד בלי קבוצה ואחרי שהחלטנו לצאת איתכם ועם כל הקבוצה לא התחרטנו בכלל! ההחלטה היתה נכונה בקיצור.
אז שוב פעם אנחנו מודים לכם על הכל!
אנחנו מאחלים לכם את כל הטוב שאפשר
ושתמשיכו לארגן טיולים מעולים והכי כיפיים שאפשר!!
 
אוהבת
יעל וייסמן

מכתבי מטיילים יולי 2007
יולי 2008

לרונית ורונן
 
בכל פעם שחוזרים מחו"ל חוזרים עם חוויה של נופים, ארמונות, ומקומות חדשים, אבל הפעם החוויה היתה כפולה ומכופלת- לא רק בשל הבחירה האיכותית של האתרים אליהם הגענו, אלא גם בשל האיכות האנושית. היחס האישי שהענקתם לכל אחד מחברי הקבוצה ולכל משפחה, הניסיון הבלתי נלאה לספק את הצרכים של כל אחד ואחד, והמקצועיות הידע העצימו את החוויה המשפחתית.
הכנסתם אותנו אל ביתכם ואל ליבכם והפכנו למשפחה אחת גדולה. על כל זאת ועוד שלא ניתן להביע בכתב
אנו מודים לכם.
זוהי חוויה שלא תישכח מלבנו לעד
אוהבים,
משפחת שבת
 
יולי 2008
לרונית ורונן,

המון תודה על טיול מלא חוויות שבו כל יום התגלו לפנינו
מראות מהממים של טירות ומערות, קניונים ועיירות
ציוריות. תודה על הארגון המסור ולוח הזמנים המסודר.
תודה על ההתחשבות בכל אחד מחברי הקבוצה וצרכיו,
הסבלנות והרצון שכולם יחוו את הטיול בדרך הנוחה והנכונה
להם.
תודה על מקצוענות וידע והרצון שלכם לשתף ולהעניק
לאחרים את אהבתכם לטיולי קראוונים.
בידידות ובהערכה רבה.
להתראות בטיול הקראוונים הבא!"
משפחת בן- דורי
 
יולי 2008
טיול הקרוואנים מילא את כל הציפיות שהיו לנו ממנו ואף
יותר מזה. רונית ורונן לקחו אותנו למקומות שאפשר רק
לחלום עליהם או לראות אותם בספרי האגדות.
המשפחות שהתלוו אלינו היו נחמדות מאוד ושיתוף הפעולה
איתם היה מלא ונעים. במיוחד בקרב הילדים...
...השילוב שבין פעילויות אשר היו מתאימות לילדים לבין
פעילויות שהיו מתאימות לכל המשפחה היה מושלם.
הצלחתם לנצל את זמננו וזמנם של שאר הטיילים בצורה
אופטימלית וחיובית מאוד.
לסיכום, ללא הרבה מאמץ מצידנו בשלב הכנת הטיול,
ובעזרתם של רונית ורונן, חווינו חוויה מרתקת אשר לא
תשכח מאיתנו והמון המון תודה לרונית ורונן..."
משפחת גבעון

 
יולי 2008
רונית ורונן,
אין ספק שבלעדיכם, לא היינו מגיעים לכל אותם מקומות
מדהימים ומיוחדים, שונים ומגוונים, אשר תוכננו בקפידה
וברצף מחושב למיצוי כל יום בטיול.
בחירת האתרים היתה מגוונת מאוד, ללא חזרה על סגנון
מסויים, מותאמת לרצונות הדומים, אך יחד עם זאת,
השונים שבמשפחתינו- כל אחד מאיתנו מצא בטיול את אשר
הוא אוהב.
הילדים נהנו בעיקר מהשייט העצמי, רכיבה על סוסים ומופע
הסוסים, מופע הבזים המאולפים, המפלים, מכרה המלח,
מערת הנטיפים, השלג, המגלשות האלפיניות, השחייה
באגמים ו... הדובדבן היה הלגו-לנד.
אנו ההורים, נהנינו מהכל, בכל יום מימי הטיול, כל פעם
מחדש, גילינו להפתעתנו, כי יש מקומות יפים ומיוחדים עוד
יותר מיום האתמול.

כולנו נהנינו לחוש את התרבות של האנשים המדהימים
באירופה, האדיבות, המודעות לסביבה והקראוונים שבכל
מקום, הערים היפיפיות והנקיות, הבתים בשלל גוונים
ואדניות, הירוק והמים שבכל מקום, הטבע שנמצא גם בתוך
הערים (נהרות , אגמים, הרים, צמחייה), מזג האויר הנפלא
כמובן... מדהים!!!

מרגע הירידה מהמטוס ועד לרגע זה...כולנו מתגעגעים
למקומות הנפלאים..."
משפחת אריאל.
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
עיצוב: עומר געש omer.gaash@gmail.com
omer gaash 052-8220164
Site developed by   javax