דף הבית
מסע קרוואנים בחו"ל
     העשרה מקצועית ייחודית
     לבעלי מקצועות חופשיים

מסע קרוואנים תחרותי בחו"ל
     העשרה מקצועית ייחודית
     לחברות וארגונים

מסע קרוואנים תחרותי בחו"ל
     העשרה מקצועית ייחודית
     לקבוצות ונבחרות

השכרת קרוואנים באירופה      
קרוואנים למשפחות
טיולי קרוואנים
אודות
צור קשר
עמוד ראשי>
 

 
כמרצה בנושא טיולי קראוונים בפני סטודנטים לתיירות  אני משתמשת לא פעם במשפט הדו משמעי-  "טיול בקראוון זה לא פיקניק" משום שטיול בקראוון הוא אומנם לא טיול שטח מאובק, ו"זרוק" אך גם אינו טיול הכולל שהייה במלון חמישה כוכבים...
אנו כקראוון מוביל דואגים לחלק עמכם את הידע הרב שלנו בנושא הטיול בקראוון ולהסביר לכם את משמעות המשפט הזה הלכה למעשה: לדאוג לכך כי לא תיקלעו למצב בו יהפוך טיולכם ל"זרוק" ומאובק אך מנגד להבהיר לכם כי טיול בקראוון "דורש התעסקות" ומתנהל אחרת מאשר נופש "בטן גב".
נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו על מנת להפוך את הטיול שלכם בקראוון לחוויה משתלמת נעימה נינוחה ורבת הפתעות (טובות כמובן). לצורך כך אנו מגייסים את הנסיון הרב שצברנו בטיולי קראוונים , את הידע הרב וההשכלה שרכשנו בעמל ובהשקעה רבה, את יכולותנו האישיות הרלוונטיות הנדרשות כגון: רגישות, איכפתיות, אחריות, חריצות, המון סבלנות ואהבה גדולה לטיולי קראוונים ולמתעניינים בסוג טיול זה על מנת להוביל את שיירת הקראוונים לחוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.
תפקידנו מתחיל ומסתיים בהארת הנושא עבורכם. אנו מציגים בפניכם את מירב האפשרויות ומובילים אתכם- בהתאם למה שרצוי לכם- על פי האופי האישיות וההעדפות שלכם.
אין גבול לאפשרויות אך אנו משתדלים לגוון ולאזן. איננו שוכחים לרגע כי הנוסעים אחרינו בשיירת הקראוונים הם משפחות שונות זו מזו המורכבות מאנשים שונים זה מזה ובגילאים שונים אך לכולם ללא יוצא מן הכלל מטרה אחת נפלאה ונהדרת: כולנו מעוניינים להנות מן ההזדמנות לטייל בקראוון.
בנוסף, כולם ללא יוצא מן הכלל, מעוניינים כמובן גם ביחס אישי חם ורגיש העונה לצרכיהם האישיים- ללא כל קשר ותלות בצרכים של אחרים. אנו משקיעים זמן ומאמצים בלתי מוגבלים על מנת להעניק לכל משפחה את היחס האישי והפרטי החם והלבבי ולהתחשב עד כמה שאנו יכולים בכל אחד ואחת ממשתתפי הטיול מבלי שיבוא הדבר על חשבון יתר משתתפי הטיול.     
ולכן:
אנו משתדלים לדאוג לכל הפרטים הקטנים בהתמדה וברגישות, אנו מקפידים להכירכם ולחשוב על כל אחד ואחת מכם,ליעל את הטיול שלכם כך שנגיע לכל מקום בזמן המתאים וכמובן לתאם הכל מראש כך שהכל יהיה מוכן ומזומן לקראת ביקורנו על מנת שהטיול יהפוך להיות איכותי מגוון וחווייתי והזמן שלנו בטיול ינוצל בצורה חכמה יעילה וראויה.
הידע והנסיון שלנו מתבססים על נסיעות רבות בקראוון באירופה, על השקעה עצומה באיסוף מידע ובלימוד, בהיכרות אישית ומקצועית עם המקומות בהם נבקר ועם מפעילי המקומות וכן על ניסיוננו מתכנון עשרות מסלולי טיול ליחידים ולקבוצות תוך הקפדה על התעדכנות מתמדת בנעשה באתרי התיירות, הבילוי והנופש באירופה.
אנו מקבלים משוב קבוע מלקוחותינו ההופכים לידידינו הטובים עוד בטרם יצאו לטיולים ובוודאי אחרי שובם. אנו שומרים עימם על קשר גם אחרי הטיול ונעזרים גם בניסיונם של אחרים על מנת להעמיק וללמוד אודות הטיולים בקראוון תוך התייחסות רצינית ביותר להערות החוזרים והפקת לקחים- בכל פעם מחדש- על מנת לשפר ולהשתפר.
אנו מזמינים אתכם לשיחת הכרות וכמובן לקבלת תשובות על שאלות נוספות בכל עת. 
 
אם קראוון מתאים לכם- אתם מתאימים לנו.
 

רונית גלבוע

יועצת טיולים מוסמכת

מרצה בבית הספר לתיירות

של אוניברסיטת חיפה

 

 

רונית ורונן גלבוע

   מדריכי טיולים ומלווי קבוצות לחו"ל

מוסמכים מטעם אוניברסיטת חיפה

בית הספר לתיירות בישראל
 

 052-8745674

 
 
 

 
עיצוב: עומר געש omer.gaash@gmail.com
omer gaash 052-8220164
Site developed by   javax